Červen 2009

Královská krev 12.díl - Z pohledu Bells

30. června 2009 v 21:13 | TeSSiiii |  Královská krev
De Casta mě odvedl do velkého světlého pokoje. Pokoj kde jsem byla zavřená byl hodně veliký. Stěny byly natřené na příjemnou oranžovou, nábytek byl ze světlého dřeva a téměř na proti dveřím stála velká manželská postel s bílými nebesy. Za postelí byla prosklená stěna se světle oranžovými závěsy. V pokoji byla knihovna zaplněná do čtvrtiny knihami byl tu i velký gauč a křesla meruňkové barvy. Všechna dekorace byla sladěna do oranžové nebo meruňkové barvy. Z jedné strany pokoje bylo pověšené přes celou zeť zrcadlo, na druhé straně byly dvoje dveře. Jedny vedly do koupelny a druhé vedly do šatny. V šatně byly dvě zdi ze zrcadel, k ostatním dvoum byly postavené vysoké skříně plné oblečení. Byl tu i menší gauč šedé barvy, na kterém ležela nějaká látka. Došla jsem blíž k tomu gauči a zjistila, že to jsou šaty.

Královská krev 11.díl - Z pohledu Rose

30. června 2009 v 21:12 | TeSSiiii |  Královská krev
Bella s Edwardem se z Itálie měli vrátit v neděli odpoledne, ale asi kolem poledne volal Edward, že přiletí až příští den ráno. Všichni jsme tím byli překvapení, ale co, třeba se jim tam líbí - i když to pochybuju. Já bych ve Volteře nebyla ani pět minut kdybych nemusela.Ráno jeli Esme s Carlisle na soukromé letiště k Seattlu, kde měli přistávat. My jsme měli počkat doma. Byli jsme všichni v obýváku, když jsme uslyšeli přijíždět Carlislův mercedes. Auto sotva zastavilo a Alice se už řítila ven. Slyšela jsem ji, jak mluví s Bellou. Za chvíli přišli všichni do obýváku. Co mě zarazilo bylo to, že Bella měla tmavé sluneční brýle a Edward se tvářil vážně hodně zkroušeně. Když jsme se s nimi přivítali Edward začal vysvětlovat co se stalo a Bella si pomalu začala sundávat sluneční brýle. To co jsem viděla mi vyrazilo dech. Bella měla krvavě rudé zorničky. Byla jsem celkem v šoku proč to udělala?


14.Kapitola - Nabídka

30. června 2009 v 20:59 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Byla jsem ráda, že už je všechno jako za starých časů. Chris byl doma a celá rodina byla pohromadě. Teď se mi v našem domečku líbilo mnohem víc. Konečně to tam bylo úplné. Chrise jsem od té události milovala ještě víc, nikdy bych si nemyslela že to půjde víc, než předtím, ale byla jsem hrozně ráda, že ho mám u sebe. Zajímalo by mě, kdo nastoupil na místo Volturiových. Nejspíš někdo z Italů. Myslela jsem si to do dne, než k nám zavítala nečekaná návštěva. Byl to Diego a pár dalších upírů. Carlisle je přivítal do domu a oni pozvání přijali."Co vás k nám přivádí?" zeptal se Carlisle a Edward byl zamyšlený, byla jsem hrozně zvědavá, co nám mohli chtít a za pár okamžiků jsem se to dozvěděla. Odpovědi se chopil Diego."Já a pár dalších upírů z Itálie jsme přemýšleli koho dosadit na místo Volturiových." Řekl a usmál se na nás.

13.Kapitola - Voterra

30. června 2009 v 20:58 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Vběhla jsem do obývacího pokoje, kde byli všichni členové mé rodiny, až na jednoho, až na Chrise."Je ve Volteře, že?" ani jsem je nepozdravila, neměla jsem chuť být zdvořilá, ne po zatajování informací. Šla jsem na to zpříma. Všechny oči se na mě podívali, asi si mysleli, že jsem duševně chorá, ale bylo mi jedno co si mysleli. Chci jen, aby mi potvrdili mou domněnku, pak bych se mohla pokusit o něj bojovat. Jenže co když tam šel dobrovolně?"Hannah, prosím poslouchej." Snažil se mě uklidnit Carlisle. Pak jsem pocítila úlevu, všechen stres odpadl. Podívala jsem se na Jaspera, který se na mě soustředěně díval."Nech toho." Zavrčela jsem na něj. Nenechal toho, ještě víc přidal. Ignorovala jsem ho. Pak jsem se podívala na Carlisla a čekala jsem na odpověď. Povzdechl si a podíval se na všechny okolo, šlo vidět, že jsou nervózní, ale byla jsem si jistá, že pravdu unesu, doufala jsem v to.

12.Kapitola - Nepřítomnost

30. června 2009 v 20:49 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Asi dvě minuty jsem tam bez pohnutí stála. Cítila jsem upřený pohled všech přítomných. Myslela jsem, že se nebudu schopna pohnout. Pak jsem si uvědomila co se stalo a rozběhla jsem se směrem, kterým běžel Chris.Snažila jsem se jít po jeho pachové stopě, kterou tu zanechal. Stopovala jsem ho a v duši si říkala, že to nemůže být pravda, nemůže mě opustit. Máme dva týdny po svatbě. Běžela jsem kolem mého kamene, ale nezastavila jsem se, pořád jsem pokračovala dál. Byla jsem připravena udělat cokoliv, jen aby zůstal. Podívala jsem se za sebe, jestli za mnou běží i ostatní, ale neběželi, asi chtěli, abychom si to vyříkali mezi sebou. Byla jsem jim za to vděčná. Stopa mě dovedla až k našemu domu. Vběhla jsem dovnitř, ale nikdo tam nebyl. Vyběhla jsem schody do naší ložnice a vešla jsem do skříně. Jeho věci byly pryč. Na mém nočním stolku byl pouze vzkaz psaný jeho rukou. Zřejmě to psal ve spěchu. Stálo tam Miluji tě. Pod těmito slovy mi klesla kolena a já jsem si sedla na postel a hlavu jsem si položila do dlaní. Upíří život jsem měla ráda, ale chyběli mi nějaké lidské vlastnosti, jako je třeba pláč. Oči mě neuvěřitelně pálily, jak se snažily dostat ven aspoň jednu slzu, ale marně. Nebyla jsem schopná slova. Jen jsem tam seděla a na nohách mi ležel lístek od Chrise. Ty dvě slova se mi vryly hluboko do mozku. Nevěřila jsem tomu. Co když se mu něco stane, nebo se neovládne nad nějakým člověkem a bude jako ostatní. Nevím čeho jsem se víc bála, jestli mé samoty, nebo představy Chrise s rudýma očima. Snažila jsem se tu myšlenku zahnat. On je přeci silný dost. Tedy doufám. Pak bouchly domovní dveře a někdo vyběhl schody do naší ložnice, nechtěla jsem vědět kdo to je, chtěla jsem být sama. Nezvedla jsem ani hlavu, jen jsem seděla a s hlavou v dlaních. Nebyl to ale jeden, byli to dva. Podle pachu jsem poznala Alici s Emmettem. Oba si sedli vedle mě na postel.

11.Kapitola - Překvápko

30. června 2009 v 20:34 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Asi dva kilometry před našim domem jsem myslela, že to s Alicí praští. Na něco se hrozně těšila. Dalo jí asi hodně práce neprozradit nám nějaké tajemství. Taky jsem se těšila, ale zároveň jsem byla naštvaná, protože nesnáším nějaké zatajování, ale při naší svatbě jsem si na to u Alice zvykla. Přemýšlela jsem, co by nám asi tak mohli přichystat. Už jen svatební cesta byla dostatečný svatební dar a upřímně, nedokážu si představit, co by nám ještě tak mohli dát.Napadaly mě jen typické lidské dary, jako je například nádobí, které samozřejmě nepotřebujeme, kočárek, nebo jiné věci pro dítě, které u nás taky nehrozí a samé jiné lidské potřeby. Mohli nám třeba přestavět pokoj, nebo jak znám Alici, tak máme s Chrisem nový šatník. Ano, to bude asi ono. To je pro Alici typické. Vjeli jsme na příjezdovou cestu a auto zastavilo. Všichni jsme vystoupili a šli jsme dovnitř. Já s Chrisem jsme si nesli zavazadla a Alice vedle Jaspera nadšením tancovala. Abych řekla pravdu, lezla mi dost na nervy, i když to je moje nejlepší kámoška.

10.Kapitola - Svatební cesta

30. června 2009 v 20:26 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Přišla k nám Alice a nesla cestovní tašky, napadlo mě, že nás posílají někam na svatební cestu a nemýlila jsem se."No tak pohyb, váš řidič už čeká." Řekla nám a zářila štěstím. Nemohla jsem přijít na místo, na které by nás mohli poslat. Určitě to bude nějaké zapadlé, neslunné místo, kde by nehrozilo naše odhalení. Poslušně jsme kývli a se všemi se rozloučili. Pak jsme přiběhli k autu a za volantem seděl Jasper a na místě spolujezdce Alice."Vy jedete s námi?" byla bych ráda, kdyby ano, ale byly by to divné líbánky."Někdo vás tam přece zavést musí." Zazpívala Alice a chytla se s Jasperem za ruce."Aha." Řekla jsem a přestala jsem to řešit. Bylo zbytečné se Alice ptát kam míříme, protože byla tajemná o kolo celé svatby, tak bude určitě tajemná i okolo naší svatební cesty. Při cestě na letiště jsme se Chrisem dohadovali, kam míříme a Alice nám dala malou nápovědu."Byl tam taky Edward s Bellou na své svatební cestě." Řekla a myslela si, že nám hodně pomohla, ale ani jeden jsme nevěděli. Na letišti jsme nasedli do letadla. Byla noc, takže nehrozilo naše odhalení. V letadle jsme celou cestu mlčeli, protože jsme nechtěli vzbudit ostatní cestující, kteří na rozdíl od nás mohli spát. Namísto toho jsme se s Chrisem líbali, byl to lepší způsob zabití času, než mlčet a dívat se kolem sebe. Alice s Jasperem měli stejný názor. Letěli jsme dost dlouho a přistáli jsme ještě za tmy. Nevěděla jsem, kde to jsme a jestli tu bývá slunečno nebo ne, ale oddechla jsem si, když jsme vystoupili do tmy. Alice s Jasperem nás vedli nějakými uličkami až k nějaké lodi. Dali chlápkovi peníze a ten vyplul na moře. Cesta trvala asi hodinu a když jsme přistáli na nějakém ostrově, začalo svítat. Ostrov byl krásný, krásný bílý písek, nádherný dům a palmy. Okamžitě jsem si tohle místo zamilovala. Chris byl taky unešený a Alice s Jasperem tohle místo asi dobře znali.

9.Kapitola - Svatba

30. června 2009 v 20:21 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Zbýval už jen měsíc do svatby, nebyla jsem nervózní, těšila jsem se. Přípravy byly už v plném proudu, šaty byly hotové, doplňky nakoupené, teď už zbýval vyzdobit jen dům. Alice se v chystání vyžívala a musím přiznat, že jí to šlo moc dobře."Hannah, pojď si vyzkoušet ty šaty." Řekla mi a já si je šla vyzkoušet. Nebyl to pro mě trest, bavilo mě to a byla jsem na ně zvědavá. Alice totiž trvala na tom, že je nesmím vidět, že to bude překvapení. Snažila jsem se jí přemluvit, aby mi je jen na moment ukázala, ale byla neoblomná, takže teď když jsem měla možnost si je vyzkoušet vyběhla jsem schody po dvou a zastavila se až v koupelně. Alice zavřela dveře a zamknula je, ně že by to před rozzuřeným upírem pomohlo, ale šlo jí o to, aby mě v nich nikdo neviděl, chtěla to nechat až na svatbu. Edward už je viděl v její mysli, ale bylo mi to jedno. Když vyndala šaty a ukázala mi je, přestala jsem dýchat, byly tak nádherné. Byly celé bílé, dlouhé až po zem s korzetem a dlouhá vlečka. Oblékla jsem si je a přiznala jsem, že se cítím jako princezna. Podívala jsem se do velkého zrcadla a opět jsem přestala dýchat. Až teď jsem si všimla, že se celé třpytí, jako by na nich byly miliony diamantů. Přesně mi seděli, už jsem se nemohla dočkat, až ten den přijde.

8.Kapitola - Překvapení

30. června 2009 v 20:20 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Ten den začal jako každý jiný. Všichni se zabývali svými aktivitami a Carlisle byl v práci. Já jsem si sedla na pohovku mezi Rosalie a Emmetta a spolu jsme se dívali na nějaký zábavný pořad v televizi. Každou chvíli jsme se něčemu smáli, teda většinou jen já a Emmett, Rosalie se mračila jako obvykle. Asi po půl hodině přišel Chris a sedl si na zem přede mě a opřel si hlavu o mé nohy. Najednou přitančila do pokoje Alice a byla velmi šťastná, nikdo jsme nechápali proč a hrozně nás to zajímalo."Co se děje Alice?" zeptala se Esme, byla ráda, když byl někdo šťastný, tak chtěla znát důvod, proč to tak je.

7.Kapitola - Vzpoura

30. června 2009 v 20:19 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Od návštěvy Carlisla uplynuly další dva týdny a já jsem byla úplně vyčerpaná, jak hladem, který mi spaloval hrdlo, jako oheň, tak sebekontrolou, kterou jsem musela hlídat čtyřiadvacet hodin denně.Bylo to hrozně těžké, ale setkání s Carlislem mě donutilo vytrvat. Řekl mi, že je přesvědčí, aby mi dali nějaké jídlo, ale zřejmě mu to jen přislíbili. Dali by mi jídlo, chtěli ho vyměnit za mou poslušnost, chtěli ho vyměnit za mou spolupráci, ale na to jsem byla až moc tvrdohlavá. Nemluvila jsem, nedýchala jsem a jen jsem ležela schoulená na své posteli. Sarah na mě vrhala ustarané a ustrašené pohledy. Ten ustrašený jsem chápala, bála se, že ztratím sebekontrolu a že jí zabiju, abych se mohla najíst, ale nechápala jsem ten druhý, ten ustaraný, jako by se bála, že bez jídla umřu, ale já jsem nemohla umřít, mohla jsem být jen dost vysílená, ale nikdy jsem nevěděla jak moc. Už jsem se ani nesnažila vstávat z postele, jen jsem tam den za dnem ležela a ani jsem se nepohnula, nebyla jsem na to dost silná. Jediné, co mi dávalo sílu bylo pomyšlení na mou rodinu a hlavně na Chrise, to jediné mi v této době zbývalo.

6.Kapitola - Stávka

30. června 2009 v 20:18 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Nevěděla jsem co se děje, ani kdo jsou všichni ti lidé zač, Carlisle nám o nich říkal, ale nevím kdo je kdo. Nevěděla jsem ani co po mě budou chtít, ale cítila jsem vůči nim nenávist."Jsi šikovná Jane." Řekl nějaký muž, kterému říkali Aro."Pozdravovala jsi ode mě Carlisla?" zeptal se a usmál se na Jane. Chvíli jsem přemýšlela, jestli to myslel ironicky, nebo jestli je to blázen."Pokud myslíte pod pojmem pozdrav oslepení, tak potom mu to vyřídila." Řekla jsem a všechen pohled se stočil na mě. Myslela jsem že přijde další dávka bolesti, ale Aro se jen usmál a začal mluvit na mě.
"Ale holčičko, kdybys šla dobrovolně, tak se nic nemuselo stát, ale jak vidím, tak se ráda ze vším pereš." Řekl mi a znovu se usmál. Pak došel ke mně a položil mi jeho ruku na tu mou. Chvíli se zadíval do dálky a pak se probral se zájmem v očích.

5.Kapitola - Volturiovi

30. června 2009 v 20:16 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Měli jsme už asi jen jednu hodinu, než jsme se měli setkat s Volturiovými. Byla jsem hrozně nervózní, ale nedávala jsem to na sobě znát, měla jsem tendenci být co nejblíže Chrisovi a dotýkat se ho, bála jsem se, že je to naposledy, co to můžu udělat. Mohlo se stát cokoliv, mohli mě, nebo jeho zabít, nebo mě mohli odvést do Volteri. Přemýšlela jsem, co by bylo horší, jestli to, že by mě od Chrise oddělila smrt, nebo to, že by mě od něj oddělili Volturiovi, ale utěšovala jsem se tím, že by to má rodina nedovolila."Měli bychom vyrazit, máme nejvyšší čas." Řekla Alice a zase mě přepadla úzkost, pohladila jsem Chrise po tváři a on mi to oplatil polibkem. Dokázali bychom se líbat dlouho, ale přerušil nám to Emmett, který nám řekl, že už opravdu musíme jít. Nessie zůstala doma s Jacobem, na chvíli jsem si jí vzala do náručí a pohladila jsem ji po vlasech.

4.Kapitola - Hannah- Příprava

30. června 2009 v 20:13 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Zbývalo už jen několik málo dní, než k nám přijdou Volturiovi. Alice říkala, že dost často mění svoje rozhodnutí, ale pokaždé se vrátí k plánu vyslat jen Aleca a Jane.Nemám strach o sebe, ale o své blízké a nejvíce o Chrise. Za ty skoro dva měsíce jsme se hodně sblížili. Já miluji jeho a snad i on mě. Snažím se neřešit otázku, která se mi vryje do hlavy kdykoliv, když si vzpomenu na naši návštěvu. Co bych dělala, kdyby kvůli mně někdo umřel? A co bych dělala, kdyby to byl Chris? Pak mi ale tyhle chmurné otázky vyžene z hlavy cvičení boje s Emmettem a Jasperem. Musím uznat, že za tu dobu, co trénujeme jsem se o dost zlepšila. Někdy jsem i vrátila čas zpět, aby byl trénink delší, ale nikdo si toho nevšiml. Bylo zajímavé, jak můj dar funguje. Čas jsem mohla vrátit jen když se dělo něco kolem mě, nemohla bych například vrátit čas u Edwarda a Belli, kteří byli ve svém domku s Nessie. Mohla jsem jen vrátit čas na louce, kde jsme trénovali. Na celý tenhle výzkum přišel Carlise. Asi chtěl být připravený, nebo byl prostě jen zvědavý.

3 kapitola - Edward

30. června 2009 v 20:09 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Za měsíc a půl jsme se snažili vymyslet, jak nejlépe ochránit Hannah. Náš čas, než k nám Volturiovi přijdou se rychle krátil. Když jsme byli s Bellou u nás v domku a asi po sté jsme řešili jak to udělat neviděl jsem jiný způsob, než boj."Třeba to nebude tak zlé, třeba se uspokojí s tím, že s nimi nechce." Řekla Bella."Tomu ale sama nevěříš, že? Hannah je pro ně až příliš cenná, budou ji chtít získat na svou stranu. Nejhorší je, že ten dar ještě neumí používat." Řekl jsem. Byl jsem ustaraný. Bál jsem se, že se něco stane Belle, nebo nedej bože Nessie."Někdo by ji měl říct, jak to používat. Někdo by ji to měl naučit. Nabídnu se jí sama." Tím mě malinko rozesmála.

2. kapitola- 2. část- sympatie

30. června 2009 v 19:39 | TeSSiiii |  FF-Nový život
"Neboj se, umím si ochočit divoké šelmy." Po těchto slovech na něj letěla další dávka polštářů a tak to vzniklo v další bitku. Tentokrát se k nám přidal i Edward a Rozalie. Vydrželo nám takhle blbnout do té doby, než měla Alice vidění. Všichni jsme se lekli a to nejen kvůli výrazu v Alicině tváři, ale i v Edwardově."Co se děje?" zeptala jsem se a opravdu jsem se bála. Všechno v místnosti ztichlo, až na Belliny kroky. Zrovna se vrátila z jejich domu, kam nesla Nessie. Taky nevěděla co se děje a taky měla ten ustaraný, nervózní výraz.

2. kapitola- 1. část- sympatie

30. června 2009 v 19:21 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Bylo zvláštní nespát, ale za tu noc se toho dalo mnoho stihnout. Neměla jsem co dělat, tak jsem si vzala nějakou knížku. Ani nevím jak se jmenovala, protože mě moc nebavila, ale krátila mi čas. Edward s Bellou byli doma s Nessie, Emmett s Rosalie byli ve svém pokoji stejně jako Alice s Jasperem a Esme s Carlislem. Jacob byl někde venku na hlídce a v obývacím pokoji jsem zůstala jen já s Chrisem.
"Co to čteš?" zeptal se Chris.

1. kapitola- Novorozená

30. června 2009 v 19:05 | TeSSiiii |  FF-Nový život
Novorozená Můj zrychlený tlukot srdce se nedá srovnat s tou bolestí, co prochází mým tělem. Je to nepopsatelná bolest, jako by mě někdo hodil do ohně a já jsem s tím nemohla nic dělat, mohla jsem jen ležet a křičet v bolestech. Nevím co se to semnou dělo, poslední co si pamatuji byla ta autonehoda. Jela jsem taxíkem s diskotéky. Je mi 17 a proto nemůžu řídit auto. V tu chvíli jsem si myslela, že je dobrý nápad zavolat si taxi.

Půlnoční sny (Midnight dreams)-1 Proměna

30. června 2009 v 18:48 | TeSSiiii |  Půlnoční sny (Midnight dreams)- by hanessie
Tu hroznou bolest, co spalovala moje tělo si pamatuji už pár měsíců. Psal se rok 2009, bylo jaro, když jsem jako sedmnáctiletá holka byla se svými přáteli na malém venkovním večírku, nedaleko Forks, který byl pořádaný pro maturanty. Tenkrát jsme se hodně bavili, bylo tam plno přátel a taky dost neznámých. Nijak nás nepřekvapovalo, že jsme některé tváře viděli prvně, bylo to opět něco nového. Překvapily mě naprosto krásné tváře lidí ze skupinky, která došla těsně před půlnocí. Všichni měli naprosto bílé tváře, výrazné rysy a černé oči. Krásou převyšovali všechny ostatní, byli naprosto výjimeční, každý se s nimi chtěl spřátelit, ale nezdálo se, že by je to nějak zajímalo, stáli v povzdálí kousek od lesa a dívali se všemi směry. Najednou mě jeden vysoký krásný kluk přistihl, jak se na něj dívám a usmál se na mě. Srdce se mi roztlouklo dvakrát tak rychleji a zrudla jsem jako rajče. Byla jsem zvyklá přijímat komplimenty, ale tohle bylo zvláštní.


Opravdu halda věcí ke koupi (Přes 100) Twilight and Other about Vampire Set 0.2

30. června 2009 v 18:32 | TeSSiiii |  Twilight věci
Takže tady je druhá sada možno ke kopupi věci k Twilight Saga nebo k upírům apodobně,nalezla jsem vše na amazon.com aby jste věděli (což asi víte) že udávám zdroje.Já bych si hned něco kopupila hlavně ty věci jako oblečení.

Opravdu halda věcí ke koupi (Přes 100) Twilight and Other about Vampire

30. června 2009 v 18:29 | TeSSiiii |  Twilight věci
Musela jsem to dát na dva články protože blog je omezen na 2 000 znaků,taky by mě zajímalo jestli někdy někdo překročí přes 2 GB ale to asi nikdo,škoda že nevím na čem sem.
Nejsem tu - jdu za svým idolem

30. června 2009 v 14:22 | TeSSiiii |  Informace
Držte mi palečky,kvůli tomu jednomu nechci říkat jméno protože sem chodí i pár lidí ze třídy jestli chápete.Takže program je že nevim,prostě budem venku mějte se uvidíme se tu až v čtvrtek a užívejte volna!Jackson - Monkeys

30. června 2009 v 11:19 | TeSSiiii |  Jackon→videa

The Vision Awards

30. června 2009 v 11:14 | TeSSiiii |  New Moon»AppearancesNew Moon - Trailer fan Made

30. června 2009 v 11:10 | TeSSiiii |  New moon»Videos

Vánoce v rodině Cullenových

30. června 2009 v 11:09 | TeSSiiii |  Jednorázovky
Tři měsíce prázdnoty. Čtvrt roku naprosté nicoty, beznaděje a bolesti tak nepředstavitelné, že bylo až nemožné, vyjádřit ji tak prostou věcí, jako byla obyčejná slova. Po třech měsících tohoto utrpení… začaly Vánoce. Svátky, které pro Edwarda po tolika nekonečných desetiletích neznamenaly už téměř nic, ho teď nesnesitelně ničily. A nemohlo za to nic jiného, než neustálé představy, že je mohl strávit s ní. S ní… ušklíbl se sám nad sebou při vědomí, že není schopen ani pomyslet na její jméno.

Stephenie Meyer - Informace

30. června 2009 v 11:05 | TeSSiiii |  SM-životopis
Narodila se v roce 1973 v Connecticutu a když jí byly čtyři roky, přestěhovala se spolu se svou rodinou do Phoenixu v Arizoně, kde žije dodnes. Má dvě sestry a tři bratry. Získala stipendium National Merit Scholarship, kterým si zaplatila vysokou Brigham Young University v Utahu. Vystudovala angličtinu se zaměřením na literaturu. Svého manžela (jmenuje se Christiaan, ale nikdo mu neřekne jinak než Pancho) potkala poprvé když jí byly čtyři roky v kostele, ale pořádně se nepoznali až do doby, kdy jí bylo dvacet. Po devíti měsících se vzali. Mají tři syny jménem Gabe, Seth a Eli. 2. června 2003 se jí zdál velmi živý sen a dvou postavách na slunečné louce, z nichž jedna byla obyčejná dívka a ten druhý byl krásný, zařící a dech beroucí upír. Sepsala tu kapitolu a potom sepsala celou knihu. Většinou psala v noci, kdy její děti už spaly. Vznikl z toho román Twilight a nakonec se našel vydavatel, který knihu vydal (Little, Brown). Po vydání Twilight se dostala na list nejslibnějších nových autorů roku 2005.

Vision awards Interviews

30. června 2009 v 10:59 | TeSSiiii |  informace ohledně twilight saga
Na Radar Online zveřejnili pětiminutové video, v němž mluví nejdříve s Ashley Greene a taky o prstenu,Christian Serratos a Billyho Burkea .Na video se můžete podívat tady.Doufám že se na to kouknete informace jsou od Petry.

Mike Welch - Rozhovor MTV ( Mike Newton)

30. června 2009 v 10:57 | TeSSiiii |  Mike Newton
Mike Welch sa zastavil v štúdiu MTV a prezradil pár pikošiek o filme, na ktorý sa v New Moon vydajú Bella, Jacob a Mike. Už vieme, že táto scéna vo filme pôvodne nemala byť, ale Kristen s Taylorom si ju presadili. Chris Weitz so štábom vymýšlali kopec vtipných názvov pre fiktívny akčný film, až nakoniec vyhralo Face Punch, teda úder päsťou do ksichtu. Možno niečo také niekedy natočia.:D Každopádne, keď scénu natáčali, nepozerali žiadny Face Punch, ale stále dookola im púšťali trailer na film Defiance (Odpor). Rozhovor si môžete prečítať TU, na preklad teraz bohužial nemám čas, ale zajtra by mal byť.:)

Jackson - New Photo

30. června 2009 v 10:55 | TeSSiiii |  Jackon→fota
Jackson Rathbone WordTheatre Pushcart

Q’Orianka Kilcher jako Leah v Eclipse?

30. června 2009 v 10:35 | TeSSiiii |  informace ohledně twilight saga
Q'Orianka Kilcher dělá konkurz na roli Leaha Clearwatera v Eclipse. Hrála ve filmu Nový Svět, který byl zahájen v roce 2005. Ona je velký fanoušek Twilightu! Co si o tom myslíte? Ona vypadá jako Leah?Podle mě to jde.


Amanda a Emmett - Crushcrushcrush

30. června 2009 v 10:25 | TeSSiiii |  Videa


Twilight - Forgiven

30. června 2009 v 10:23 | TeSSiiii |  Videa