Červenec 2010

Kristen and The Runaways in IN Style UK

31. července 2010 v 22:46 | -Flaty- |  The Runaways
Kristen i s The Runaways je v IN Style UK. Baví se hlavně o oblečení ve filmu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kellan Lutz: Us Weekly Scan

31. července 2010 v 22:26 | -Flaty- |  Kellan»Magazines Scans
Kellan Lutz se objevil v US Weekly. Já tu mám pro vás jeden bohužel malý scan.

SM TEAM


New Xavier Samuel Photoshoot

31. července 2010 v 22:19 | -Flaty- |  Xavier Samuel
Já Xaviera naprosto žeru. A musím uznat, že tady mu to MOOOC sluší. Co myslíte vy?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


NEW Pictures of Rob filming 'Water For Elephants' yesterday in Georgia

31. července 2010 v 21:55 | -Flaty- |  Robert»Candids
Robert včera natáčel v Georgii scény z WFE, kdy ještě není u cirkusu. Tady máte fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


New Fan Picture/Fan Report of Rob leaving the 'Water For Elephants' set

31. července 2010 v 21:40 | -Flaty- |  Robert zajímavosti
Jeden fanoušek spatřil Roberta Pattinsona při odchodu ze setu WFE. V C.Č. máte článek.

SM TEAM


Rob in EW’s ‘The Bullseye’ (Scan)

31. července 2010 v 21:26 | -Flaty- |  Robert»Magazines Scans
Zdá se, že podle Roberta bude inspirována řada spodního prádla. Co myslíte holky?

SM TEAM


Site Forgets its Own Reporting on Kristen Stewart & Robert Pattinson

31. července 2010 v 21:00 | -Flaty- |  Kristen&Robert
stepheniemeyerova.blog.cz - Bella

Čím více HollywoodLife hovoří o Kristen Stewart a Robertu Pattinsonovi, tím se to zdá šílenější (a zoufalejší). Musíme myslet na zaměstnance, kteří okolo klopýtají v kruzích. Začátkem tohoto týdne HollywoodLife obrátil své tvrzení, že Pattinson a Reese Witherspoon "zcela flirtovali" na natáčení Water for Elephants. Původně stránka říkala, že Stewart mluvila o "magické" chemii mezi Pattinsonem a Witherspoon. Pak vše obrátili a tvrdí, že vztah dvou co-stars z Water for Elephants je "přátelský". Dnes si HollywoodLife protiřečí znovu.

Anna Kendrick and "Scott Pilgrim vs the World" in EW

31. července 2010 v 20:45 | -Flaty- |  Anna Kendrick
Anna Kendrick je spolu s castem "Scott Pilgrim vs the World" v časopise EW. Sluší jí to.

SM TEAM


Personal Pic of Melissa Rosenberg & 'Eclipse' Cast in Paris!!

31. července 2010 v 20:39 | -Flaty- |  Michael Welch
Objevila se fotka s Melissou, Michaelem, Edim, Danielem a Alexem v Paříži. Pěkná fotka.

SM TEAM


Fans didn't get to meet Rob today. The ice cream man did

31. července 2010 v 11:05 | -Flaty- |  Robert zajímavosti
stepheniemeyerova.blog.cz - Edward

Jejich důvody pro zbožňování Roberta Pattinsona se můžou lišit, ale všichni jsou zde ze stejného důvodu, v naději čekají, že spatří hvězdu Twilight Sagy. "Jen si myslím, že vypadá roztomile," říká sedlář Emory. "Miluju jeho oči, jsou nádherné," dodává Destiny Johnson.  "Jen doufám, že ho zahlédnu nebo že dostanu autogram," říká Samantha Johnson. To jistě nebyl nedostatek nadšení ani trpělivosti. Někteří z těchto lidí na něj čekají už od nočních hodin rána. Děj se točí zde, ale nikdo ho neviděl. Johnson říká, že byla zklamaná, ale

Kristen Stewart: No 'Dragon Tattoo” gig?

30. července 2010 v 20:25 | Tessie |  Kristen zajímavosti

stepheniemeyerova.blog.cz - Edward

Kolovali o ní zvěsti, že je favoritkou na hlavní ženskou roli v 'The Girl with the Dragon Tattoo', ale po tom všem ji Kristen Stewart nemusí vůbec dostat. Podle lidí ze společnosti, pro 'Twilight' hvězda toho může být s akčními filmy až moc."Kristen Stewart uvažovala (o roli), ale dělala screen testy. Vypadá to, že to nebude moct hrát kvůli naplánování 'Twilight'."Zdroj ze Summitu dodává: "Data pro natáčení nejsou stanovena, ale začátek natáčení  4 dílu filmu 'Breaking Dawn' v Luisianě bude tento podzim, pravděpodobně v říjnu nebo listopadu.


InStyle (Germany) Interview with Kristen Stewart

30. července 2010 v 20:20 | Tessie |  Kristen→interview

stepheniemeyerova.blog.cz - Jacob

Když Kristen Stewart přijde na rozhovor v hotelu Four Seasons v Beverly Hills, má oblečené jeansy, černé a bílé tričko a sluneční brýle Ray Ban ve vlasech. Pro natáčení Eclipse, který je v kinech od 15.července, nosila hnědé kontaktní čičky ale v reálném životě má zelené oči které na odpolední slunci ve 12. patře jejího apartmánu jiskří. Pokud ovšem pohlédnete Kristen Stewart do očí, je to vzácné, protože většinou má oči sklopené na podlahu nebo na ruce. Herečka, která hraje Bellu roztouženou láskou si moc neužívá zmatku okolo sebe. V rozhovoru od kristenstewartfan.us říká proč.Čtěte níže.Enjoy!

Děsí Vás sláva?
"Stále jsem ještě nebyla obeznámená tím, že jsem v centru pozornosti. Ječící fanoušci mě znervózňují. Mohla bych to svést na pozornost. Od přírody jsem velmi, velmi plachá."

Jste sama zavřená v hotelu protože fanoušci obléhají budovu?
"Ne, není to tak šílené. Čtu o sobě hodně příběhů. Kdyby byli všechny pravdivé, měla bych hrozný život (smích)."

Někteří fanoušci se zlobí, protože jste na internetu kritizovala "Twilight hysterii".
"Nechápu proč lidi tráví svůj čas na fórech nebo na facebooku a nedělají něco smysluplného. Pro mě jsou důležitější věci než trávit několik hodin u počítače. Miluju čtení knížek, poslouchání Led Zeppelin, U2, hraní na kytaru nebo sledování hry. A osobně chatuji s přáteli které potkám."

Například s Robertem Pattinsonem?
"Například."

Proč je pořád váš vztah takovým tajemstvím?
"Nechci aby z toho bylo tajemství. Já jen prostě nechci mluvit o určitých tématech, protože by to pak bylo vyloženo špatně."

Čtete si o sobě nějaké články?
"Ano, většina z nich je zábavná. A musím vědět jaký zločin jsem spáchala když se mě na to budou ptát i v dalším rozhovoru (smích)."

Co si myslíte o srovnávání Vás s Angelinou Jolie?
"Kdo s tím přišel? Ale nestěžuju si. Je skvělá herečka a vypadá krásně."

Pro hodně dívek jste vzorem. Taky módním. Líbí se Vám to?
"Nejsem expert. Mám vlastní styl. Kupuju si staré a opotřebené oblečení a vtipné trička. Nosím jen to co mám opravdu ráda. To je důvod, proč nemám ráda stylisty. Chci být autentická, jak jen to jde a nezajímá mě jaký mám štítek na tričku."


'BD' Writer Says She's Trying To 'Find Room' For All Characters

30. července 2010 v 20:12 | Tessie |  Breaking Dawn»Miscellaneous

Přeložila jsem vám článek o Breaking Dawn co říkala Mellisa.Překlad odTessie - původní zdroj je twilight-web.org.Prosím kdyby jste tento překlad kopírovali uveďte oba zdroje,a upozorněte návštěvníky vaší stránky aby také uváděli tyto dva zdroje (stepheniemeyerova.blog.cz - přeložila do CZ a twilight-web.org - původní jazyk) Dík za vaší pozornost a teď můžete číst :) Váš,SM Team ...

stepheniemeyerova.blog.cz - Bella

"Je extrémně náročné představit tyto nové postavy, protože již nyní máme dost postav," připustila Melissa o poslední knize od Stephenie Meyer. "Rodina Cullenových je velká, vlkodlačí rodina je velká, máte zde tří vůdce ... Najít prostor pro ně všechny je náročné. Pro mě je to o tom, posunout ty, kteří jsou důležití a skutečně se ujistit, že jsou tam." Samozřejmě, že Melissa neřekla, které postavy se ve filmech objeví a které ne, ale doufá, že "každý z nich tam bude v té či oné formě." Fanoušci, které zajímá Melissin vývoj, mohou kontrolovat její

Facebook, stránku, o níž nám Melissa řekla, že ji pravidelně kontroluje, aby viděla co Twilight fanoušci říkají a zapojila je do diskusí o filmu. "Ptám se lidí na kterých opravdu záleží, které jsou jejich oblíbené scény z knih, což je pro ně důležité," řekla Melissa. "A určitě tam bude shoda názorů při jedné nebo druhé scéně. Je to pro mě opravdu užitečné a občas s nimi budu komunikovat." Dodala, že komunikace s fanoušky jí pomohla zničit internetově vytvořené klepy o její "BD" scénářích, které se vymkly kontrole. "V jednom okamžiku byli fanoušci naštvaní, protože nabyli dojmu, že jsem se rozhodla nedat do scénáře scénu porodu, a tak jsem šla a dala se online a řekla, 'Nevím, odkud tato představa přišla, ale samozřejmě, že scéna porodu tam bude.'" Další internetově vytvořená pomluva, podle Melissi, je, že do posledního filmu nezahrne Knihu Jacoba. "Nevím odkud to je, ale není to pravda," potvrdila. "Jacobův úhel pohledu uvidíme dostatečně, takže žádné strachy." - Pozn.k překladu: "Nemůžu se dočkat,těším se,chlavně na 2 díl Breaking Dawn, vy taky?" ...New Article About : Twilight Petville

30. července 2010 v 20:02 | Tessie |  Twilight»Miscellaneous

Nemám vůbec přehled co ot má být ale dám vám mojí teorii,je to podle mě hra jako zvířátka na téma Twilight a za "peníze" si můžete vybrat co si chete koupit,vše na téma twilight.EnjoyPhotos! Look at the Cullen vampires before

30. července 2010 v 19:57 | Tessie |  Twilight»Miscellaneous

Jsou to fotomontáže od Jeniffer Roldan,podívejte se na Culleny na začátku jejich upířích životů  !!! Všimněte si že to i sedí,Carlisle u Volturiových,Jasper ve válkách vlastně bitvy o území "potrvy" (kdo neví přečtěte si třetí díl),Alice zavřená aby jí chránil ten co jí ztvořil před Jamesem (Přečtěte si první díl kdo neví),Edward (Pokud vím ..) se moc nezmiňoval, jen málo o jeho minulosti,prostě fotka z jeho začátku a Emmett byl lovec,také ho zabil skoro medvěd kdyby ho Rose nenašla a neodnesla ke Carlislemu aby ho přeměnil (kdo neví přečtěte si 3 díl),a nakonec se dostáváme k Rose,nevěsta co zabije vraha jejího manžela.( » 3 díl) !!!Robert Pattinson for the Advancement Elvis Duran Twilight (2008)

30. července 2010 v 19:51 | Tessie |  Robert»Appearances

Rob v roce 2008 podporoval první díl Stmívání tedy josu starší fotky co se objevili teď.Pictures of Rob and the red book "My Friend the Mercenary"

30. července 2010 v 19:46 | Tessie |  Robert»Candids

Fotky Roberta na natáčení,hold stejně jako u Twilight si musel přečíst všechny díly tak i tady si musel přečíst červenou knihu s názvem "My Friend the Mercenary" nebo-li "Můj přítel žoldák" Tedy doufám že toto je originální název,jen jsem to odvodila.Enjoy a photos !!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com


Photos of Peter before the Eclipse Premier

30. července 2010 v 19:41 | Tessie |  Peter»Candids

Fotky Petera Facinelli ještě před premiérou Eclipse.Tady je několik fotek (omluva za kvalitu)

http://1.bp.blogspot.com/_jxgidZM1ozY/TFH-KWfUt2I/AAAAAAAABtc/3IuiisvfNTg/s1600/desayunoantesdelapremierdeeclipse.jpg


New PhotoShoot Of Xavier Samuel

30. července 2010 v 19:38 | Tessie |  Xavier Samuel

Xavier Samuel nafotil nový photoshoot,fotek je opravdu hodně.He's so beautiful & cute !

Image hosted by uppix.net


Bill Hader talks about his meeting with Rob and Taylor

30. července 2010 v 19:35 | Tessie |  Robert»Miscellaneous

Bill Hader hovoří o svém setkání s Robertem Pattinsonem & Taylorem Lautnerem na MTV.Kellan shopping in Hollywood - July 29, 2010

30. července 2010 v 19:31 | Tessie |  Kellan»Candids

Kellan šel s kámošem nakupovat tentokrát v Hollywoodu,29 červenence.Enjoy!Nové rekordy a nové obaly pro Twilight!

30. července 2010 v 19:22 | Tessie |  Twilight»Miscellaneous
stepheniemeyerova.blog.cz - Edward

Stephenie Meyer známá díky napsaání románu Stmívání, první díl z populární americké ságy -série, je to třináctý román, který dosáhl dvou milionů kusů prodaných ve Spojeném království po roce 2000.Stephenie Meyer se vydává po stopách JK Rowling, Dan Brown a Mark Haddon, pouze autorům, kteří prodaly dva miliony kopií v 21. století.

Minulý týden, knihy prodaly celkem 16,672 kopií, a to přináší 2.005.609 výtisků, což dodává 9,7 milionu liber bylo vynaloženo na knihy, protože byly vydávány v roce 2006 - několik let, ve které byly prodávány pouze 1684 výtisků, podle Nielsen knihy Scan.Bylo to po čtvrtém dílu 'Breaking Dawn', v roce 2008, Meyer jméno se stalo známé v UK. V roce 2007 kopií bylo 27.000, ale v následujícím roce se zvýšil na 355.000, a to díky filmové adaptace první knihy. V roce 2009, 1,267 milionů prodaných kopií bylo 355 000 v loňském roce.Vzhledem k tomu pak kniha, 'The Host'

Ostatní tituly vztahující se k 'Twilight' jako 'Twilight grafický román', 'Krátký druhý život Bree Tanner ', je více než 47.000.000 liber tato suma byla vynaložena na nákup knih Meyerové.V loňském roce bylo těch 47.000.000 liber v USA pro autora. Ve snaze obnovit zájem, nebo zvýraznit tmavé části obsahu byly určeny pro anglický trh tyto nové knihy. (překlad ode mě)


Boo Boo Stewart & shopping Fanlala Luxottica (July 22, 2010)

30. července 2010 v 19:00 | Tessie |  Boo Boo Stewart

22.července byl herec Boo Boo Stewart nakupovat a taky poskytl rozhovor,mimochodem šel nakupovat s tou co se ho ptala na různé otázky,jak se jí říká?Novinářka? Každopádně se hodně nasmáli!Tady máte další fotky,starší najdete na druhé straně SM z Comic Conu 2010

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


New / Old Video 100 Monkeys!

30. července 2010 v 18:56 | Tessie |  Jackon→videa

Jacksonova skupina natočili tento klip (už dávno) dávám ho sem na připomenutí !!!New Photos Of Anna Kendrick - "Scott Pilgrim vs. The World"

30. července 2010 v 18:53 | Tessie |  Anna Kendrick
Anna v rozhlasovém studiu podporuje svůj film "Scott Pilgrim vs. The World" Více v cč."Ochladí Vás tento nový drik s upířími tesáky"

30. července 2010 v 18:50 | Tessie |  Twilight»Miscellaneous

Máme tu nový drink v upířím stylu colo-cola limonáda.Heh.Chtěli by jste ochutnat ??

http://www.diariotwilight.com/wp-content/uploads/2010/07/3415.jpg


Peter updated his twitter with a photo

30. července 2010 v 18:41 | Tessie |  Peter→fota

Peter aktulizoval svůj twitter s fotkou,dostává mě chápek vlevo.A Peter samozdřejmě.New Photo with Rachelle,Ashley and Kellan in HQ

30. července 2010 v 18:33 | Tessie |  Rachelle Lefevre→photoshoots

Určitě si vzpomínáte na tento shoot je z roku 2008.Objevila se teoreticky jedna nový fotka!A Visit to the House of Jacob Jankowski (WFE)

30. července 2010 v 18:25 | Tessie |  Robert»Miscellaneous

Navšivte spolu s námi dům Jacoba J.,toho hraje Robert P. ve filmu "Water For Elephants".New picture of Robert and Kristen on the Eclipse After Party

30. července 2010 v 18:13 | Tessie |  Kristen&Robert

Tákže.. Objevila se jedna poněkud nekvalitní fotka s Kristen a Robertem na after party filmu Eclipse,dala jsem vám jí sem dvakrát aby jste viděli to co myslím to na co chci narazit a je mi jedno jak moc .. Každopádně každý dělá z této fotky vědu ale já ne,to už je moc zkoupání a rejpání se v cizím životě a to se nemá,můj názor že jí chtěl něco říct,všichni hned,ó on jí dal pusu na krk.(Ale brala bych to kdyby to tak bylo,ale podle mě jsou super kámoši :))Udělejte si vlastní obrázek,já hyena nejsem.(hyena = Robsten články od Flaty, konec keců,tečka..)Nejkrásnější těla mají herec Kellan Lutz a modelka Brooklyn Deckerová

30. července 2010 v 18:05 | Tessie |  Kellan→zajímavosti
stepheniemeyerova.blog.cz - Jacob

Nejkrásnější letní tělo nemá ani Matthew McConaughey, ani Taylor Lautner. Prvenství jim těsně vyfoukl jiný nováček stříbrného plátna, herec Kellan Lutz. Podobně jako Lautner hraje v hororové sáze Twilight a podobně jako on má výrazně vypracovanou postavu, jenže podle porotců hezčí. Ženský top ten nejkrásnějších křivek léta zase ovládla modelka Brooklyn Deckerová, která předběhla herečku Jessicu Alba i Ashley Greenovou.(Dejte c. článek pro více informací.)

Photos Of Robert is Coming to Nashville yesterday

30. července 2010 v 18:01 | Tessie |  Robert»Candids

Včera byl Robert vyfocen jak přichází do Nishvillu.Tady máme fotky,dalších asi 10 fotek v cč.

Image hosted by uppix.net


BooBoo and Chucky?

30. července 2010 v 17:57 | Tessie |  Boo Boo Stewart

Ano ano,Boo Boo Stewart a jeho sestra se vyfotili jak se zdá s Chucky.Tady máte fotku !Another subtitled trailer for Vampire Suck!

30. července 2010 v 17:55 | Tessie |  Twilight»Miscellaneous

Ahojky.Našla jsem trailer k parodii na Twilight a New Moon,Vampire Suck.Včera jsem vám sem dávala druhý oficiální plakát k tomuto filmu,dnes vám hážu trailer.Enjoy !!!!Porodní scéna v "Breaking Dawn" bude viscerální

29. července 2010 v 21:36 | Tessie |  Breaking Dawn»Miscellaneous
stepheniemeyerova.blog.cz - Bella

Jak vidí Melissa (scénáristka všech dílu The Twilight Saga)  Bellin porod? Melissa řekla: "Já vím, co vidím, to je, vidím hrůzu zkušeností. Chci zažít strach a pocit bolesti. Chci cítit bolest toho všeho. Chci, aby to bylo viscerální, to je nejdůležitější. Co když budu chtít vidět zuby v placentě? Ne, ale někdo jiný chce. Já opravdu to nechci vidět, ale každý má svůj vlastní názor. "Mellisa se v této době domlouvá s Billem Condon o této scéně a o tom aby byl zachycen pocit Jacoba Blacka při porodu,to si přeje  autorka knih Stephenie ..


New photos of Ashley Greene!!

29. července 2010 v 21:19 | Tessie |  Ashley»Candids

Objevili se nové fotky s Ash,měla úžasné fakt amazing šortky,k její postavě padnou,ty brejle co má jsem si taky koupila z důvodu že se mi líbily takže jsem si je pořídila.Více fotek níže !!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Collection of photos several unmarked photocalls HQ

29. července 2010 v 21:13 | Tessie |  Ashley→photoshoots

Mám pro Vás několik photocalls s Ashley,takový set fotek z různých photoshootů v nej nejlepší kvalitě bez tagu.Co více si přát.Podívejte se na všechny fotky s Ashley níže !!!!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Jackson Rathbone At the premiere Of The Last Airbender in Paris

29. července 2010 v 21:10 | Tessie |  Jackson»Appearances

Několik fotek Jacksona na premiéře jeho filmu "The Last Airbender" Tentorkát ve Francii.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Scans of the Magazine "Top Music"

29. července 2010 v 20:54 | Tessie |  Kristen»Magazines Scans

Objevil se magazín TopMusic s velkým obsahem zajímájící se k Twilight filmu a hercům!

Image and video hosting by TinyPic


Kristen: ‘At school I got, “Oh, she’s such a bitch”

29. července 2010 v 20:52 | Tessie |  Kristen→interview

Prosím,aby jste tento článek nekopírovali,je jím autor Christinka z webu KristenStewart.Sk,  já jsem ho přeložila z původního jakyzka (SK) do ČJ.Ale ani ona a ani já si nepřejeme aby její články byli dále kopírovány,můžete si ho ale samozdřejmně přečíst!!Při porušení a zkopírování vás nahlásíme adminům.Takže nekopírujte ale můžeš si ho přečíst !!!!!!!!!!!!!!!!

stepheniemeyerova.blog.cz - Edward

Ztvárňuje hrdinku, kterou chce být každá dívka (líbat R-Pattza a Taylor Lautner? To bychom určitě neodmítli), tak jsme se tedy setkali s 20-letou herečkou, abychom se s ní pozhovárali o tom, jak si zvykla na šílenství kolem slávy, o možnosti vybrat si Edwarda nebo Jacoba a o její  ulítlé kočce ...

20-letá Kristen Stewart hraje již od svých devíti let, ale mega hvězdou se stala až tehdy, když získala roli Belly Swan v Twilight sérii. Je známá tím, že na rozhovorech bývá náladová, těžkopádná a šetří úsměvem, Kristen nikdy neměla dobrý vztah s tiskem. Když si k tomu ještě vezmeme to, že nesnáší lež, bojuje s tím, aby nám ukázala stránky, které na ní kolegové mají rádi. Jak se však loučí s svým životem před dvacítkou, mluví také o tom, jak se cítí být víc sebevědomá. A, jelikož nemá ráda hloupé otázky (nebo otázky, zda chodí s Robertem Pattinson), zjišťujeme, že je bystrá, jiskřivě mluvící a jsme šťastní, že se s ní můžeme popovídat o životě na výsluní ...

Takže, celá ta upírský věc koluje v rodině. Slyšeli jsme, že tvoje máma je fanynkou ...
Kristen: Žertuješ? Ona upírů zbožňuje. Ve škole měla hlavní předmět dějepis a byla zbláznění do Vlad The Impaler (Dracula), člověkem za celým mýtem. Ale ano, miluje upírů a pirátů. Má ráda ty cool věci.

Bylo těžké být herečkou, když si ještě chodila do školy?
Kristen: Byla jsem šťastná, když jsem v 14 odešla ze školy a učila jsem se na place, protože takto to pro mě bylo jednodušší. Sláva a tlak pominuly, protože právě kvůli nim jsem zlyhávala ve škole. Nikdy jsem nebyla ten typ dívky, která chodilo po škole a mluvilo o tom, jaké to je být herečkou, takže se o to nikdo nestaral, dokud to o mně nezjistili. Nedělala jsem z toho velké haló ale i tak se mi dostalo, "Oh, to je taková krava!" A já na to, "Nikdy si se mnou nerozprávala, ale myslíš, že jsem kráva? Skvělé."

Takže si neměla pocit, že si společensky o něco přišla?

Kristen: Tak to určitě ne. Poznala jsem stovky lidí. Ve škole je to jako hierarchie a byla jsem opravdu ráda, že už toho nejsem součástí. Je to zvláštní, protože když skončíte se školou, uvědomíte si, že je to jen menší verze skutečného života. Takže jsem stále ráda, že jsem odešla ze školy.

Je pravda, že si lépe rozumíš s muži, než se ženami?
Kristen: Já jen neznám mnoho dívek v mém věku. Když jsem chodila do školy, nemohla jsem se ztotožnit s decka v mém věku. Byly protivné. Nemůžete lidí zobecňovat, protože jsem si jistá, že některé z nich byly nebojácně, ale při těch ostatních nemáte šanci.

New photos of BooBoo in the comic-con'10

29. července 2010 v 20:44 | Tessie |  Boo Boo Stewart

Nové fotky BooBoo Stewarta na Comic Conu 2010.Na jedné fotce jsou pláště Volturiových.Robert gifs in The Summer House '

29. července 2010 v 20:41 | Tessie |  Robert»Miscellaneous

Našla jsem vám několik naimací z Robbova filmu "The Summer House" Více v celém článkuAmazing Video Of Robsten (Robert and Kristen)

29. července 2010 v 20:29 | Tessie |  Kristen&Robert

Vím že tu nemáte "Robsten" články od Flaty,jelikož je stále prič,tak jsem sem dala video.The Song of Jacob Black

29. července 2010 v 20:24 | Tessie |  Jacob

Mám pro vás písničku,Jacobovu písničku.Co si o ní myslíte? Ja Ja Ja Jacob Black.Nakažlivé!Kellan at Venice Beach on July 27

29. července 2010 v 20:20 | Tessie |  Kellan»Candids

Kellan Lutz na pláži a to před 2 dni,musím říct že mám co dělat koukat na klávesnici než na jeho tělo.Celkově na jeho,očima koukám sem a zpátky.. Kellan je zadaný ale stále kus.

004.jpg


New Photos of Kristen in Eclipse Press Conference in Berlin

29. července 2010 v 20:14 | Tessie |  Kristen»Appearances

Našla jsem Vám starší (teoreticky nové) fotky Kristen Stewart když podporovala Eclipse v Berlíně,tyto fotografie jsou v HQ a bez tagu,takže super! Více fotek máte v celém článku.

Image and video hosting by TinyPic


New Photo Of Alex Meraz # 2

29. července 2010 v 20:11 | Tessie |  Alex Meraz

Objevila se nová fotka Alexe Meraze,typuji nový photoshoot z toho bude! Zatím 1 fotka.Next New Poster for Vampire Suck

29. července 2010 v 20:07 | Tessie |  Twilight»Miscellaneous

Dávala jsem vám sem nedávno film Vampire Suck" online a teď tu máte již 2 poster,musím uznat že je to opravdu dobrá parodie,není to taková že by byla nechutná nebo hnusná a směšná ale fakt skvělá musím ten film pochválit i herce,skvěle zahráli své postavy.Enjoy!Taylor reportedly hooks up with Lilly Collins

29. července 2010 v 20:07 | PimkiEe |  Taylor»Miscellaneous

stepheniemeyerova.blog.cz - Jacob


Taylor má novou holku! Hvězda filmu Eclipse, Taylor Lautner pravidelně randí s herečkou Lilly Collins - jeho koleginí ve filmu Abduction. Údajně, 21-letá Lilly pozvala na oběd Taylora potom jak na ní udělali dojem Taylorovi svaly. "Lily řekla že se nezamilovala, pouze přechováva hluboké romantické pocity" řekl zdroj National Erquier. "Taylor byl do Lily zamilovaný od prvního dne co jí uviděl na natáčení filmu Abduction, ale Lily mu jasně řekla, že má vztah s kaskáderem který zrovna pracuje na novém filmu S. Spielberga

Taylor Lautner by Mario Testino for GQ (HQ),

29. července 2010 v 20:03 | Tessie |  Taylor→photoshoots

Nový photoshoot s Taylorem Lautnerem.Tento shoot se mi moc líbí,ta předposlední.Wow.