Rob ve filmu "The Unbound Captives"

14. srpna 2011 v 20:49 | Terry<SM> |  Robert zajímavosti

Robert Pattinson bude hrát ve filmu "The Unbound Captives" jak nám již oznámila režisérka filmu. Robert bude hrát po boku s Hugh Jackman a Rachel Weisz. To bude problém pro Roberta Pattinsona bude nejen utíkat před upírem, kterého hrál v The Twilight Saga, ale bude kovboj, řekla režisérka filmu "The Unbound Captives" Melanie Stowe pro San Antonio Express-News. Takže Robert utelk před upírem ke kovbojovi. Hehe. *_*


Robert je už velmi zkušený na svou roli upíra, v romantické a zcela lákavé Twilight sáze. Kolik práce ho to bude stát, změnit svou roli z upíra na drsného kovboje z divokého západu? Robert Pattinson je tak zvyklý na akční filmy, stejně jako na brzké natáčení, otázkou je, jestli mu tato postava, drsného kovboje bude slušet a bude to něco ze speciální třídy? Dobře, zůstaňme na chvíli u této otázky, když se už mluví o tomto novém filmu. Ale myslím, že miliony fanoušků se rádi podívají na Roberta Pattinsona jak hraje drsného kovboje. A nezapomeňme taky na "krásného&sexy kovboje". (CČ)


Překlad od Terry (prosím kopírujte vždy s naším zdrojem, a vyřiďte ostatní ať kopírují také s naším, překlady dávají opravdu zabrat, díky!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hudgens-twitter hudgens-twitter | Web | 14. srpna 2011 v 20:56 | Reagovat

super graphica

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.