Ashley→interview

Ashley Greene potvrzuje Natáčení "BDawn" v Brazílii

28. září 2010 v 14:54 | Tessie

Líbánky Edwarda a Belly v Breaking Dawn budou natočeny v Brazílii,jižní Amerika.Ale zdá se, že Robert Pattinson a Kristen Stewart jsou ještě a budou  Brazílii. Greene co-star odhalila: "Budou natáčet několik dní, ale já tam nebudu. Jsou to líbánky mezi Bellou a Edwardem. "

Ashley - která hraje sestru R-Patz Alici Cullen, i vtipkovala o tajemství obklopující nové skripty."Já jsem ještě neviděla scénář," řekla. "Myslím, že Alice dá Belle do kufru nějaké sledovací zařízení! "PS:Podle knihy jí tam má dát nějaké sexy spodní prádlo.Podle B.Dawn ..

Joe Jonas sbalil Ashley Greene

19. srpna 2010 v 17:37 | AnNe
SM

Prostřední z bratrů Jonasových se rychle oklepal z rozchodu s Disney star Demi Lovato a už v hollywoodském rybníku ulovil další rybičku: hvězdu ságy Twilight, Ashley Greene!Poprvé byli Joe (20) a Ash (23) společně spatřeni už začátkem července. "Byli jsme jen na kávě, jsme přátelé," odbyl ale tehdy zpěvák dotěrné novináře s tím, že po rozchodu s Demi chce být chvilku sám a herečka jim vzkázala, že jejím objektem zájmu je teď   kolega Brock Kelly.Jen pár dní na to se

Ashley Greene: "Robert Pattinson je má inspirace!"

19. srpna 2010 v 17:22 | AnNe

SM

V nejznámější upírské sérii je Alice Cullen adoptovanou sestrou Edwarda Cullena. Ve skutečném životě jsou Ashley Greene (23) a Robert Pattinson (24) dobrými přáteli.Než se Ashley objevila v sáze Twilight, nebyla příliš známou herečkou a neměla ani ponětí o tom, co všechno přináší sláva. "Šokuje mě, kolik pozornosti vzbuzuje má osoba," přiznala po premiéře Stmívání.

Nevěděla, jak se má jako celebrita chovat, když po ní fanoušci chtějí na ulici podpis nebo se s ní chtějí fotit, když jde s přítelem na večeři.

"Řekla jsem si, že budu jako Rob, protože mám pocit, že jeho se sláva vůbec nedotkla a je pořád takový, jako byl před natáčením prvního dílu," svěřila se filmová Alice,Ashley Greene.

"Robert je mou největší inspirací. Nikdo jiný z Hollywoodu se nechová tak jako on," tvrdí Ash s tím, že Rob není vůbec namyšlený: "Každý ho miluje, ale on si z toho opravdu nic nedělá."

Ashley říká, že zájem fanoušků roste s každým dalším dílem ságy Twilight. "Když jsem začala jako herečka v seriálech, myslela jsem jen na práci a nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, jak bych se mohla proslavit. Přišlo to samo a já si to moc užívám!" (Kopčit se zdrojem)

Ashley Greene se podělila o své dojmy o filmu "Eclipse"

9. dubna 2010 v 16:52 | TeSSiiii
StephenieMeyerova.Blog.cz

V rozhovoru s Ashley Greene MTV podělila o své první dojmy z filmu "Twilight. Saga. Eclipse - poté, co jsem viděla scény z filmu a zároveň jsem pracovala na jeho vyhodnocování. - Před měsícem jsem se setkala s Davidem Slade a my jsme sledovali některé momenty z filmu. Během řádného uspořádání kdy jsem fňukala: "Proč jen kousek filmu,to je málo ne? I tak ho chci vidět v plném rozsahu." - A já no, podařilo se mii vidět většinu filmu - řekla Ashley. - Je úžasný!!!! - V jedné scéně,  vlkodlaci vypadají prostě neuvěřitelně-  a podle Ash

Ashley talks about Alice, Taylor and Eclipse

17. března 2010 v 15:29 | -Flaty-
article about actors...
StephenieMeyerova.Blog.cz

V novém rozhovoru s FearNet.com mluví upírka Ashley Greene o Eclipse, její postavě Alice Cullen a práci s Taylorem Lautnerem při New Moon. Už jste měla možnost vidět některé části z Eclipse? Trochu z filmu jsem viděla. Byla jsem s (režisér) Davidem Sladem a měla jsem to štěstí vidět některé scény a to, co jsem viděla, bylo něco! Vypadá to dobře. Jsem strašně nadšená. Ve Twilight jste upírovi urvala hlavu a v New Moon jste to vyřešila s Volturiovými. Co nám můžete říct o tom, co jste dělala v Eclipse, protože víme, že je zde více bojo

Ashley Greene Loves Wii Fit

15. ledna 2010 v 21:15 | -Flaty-

Bylo těžké nevšimnout si sexy postavy Ashley Greene v nové reklamě pro SoBe - herečka byla pouze pomalována! Twilight hvězdu potkal InStyle na 9th Annual Awards Season Diamond Fashion Show Preview, kterou hostilo Diamond Information Center a InStyle a zjistili její tajemství, jak zůstává fit na place. "Právě jsem dostala Wii Fit, protože jedu do Německa natáčet nový film, Apparition se Sebastianem Stanem. Ta věc není vtip! Mám Jillian Michaels trénink a Jenny McCarthy a to se už potím! Je tam i Bikiny Body Ready a

Interview with Ashley Greene And Michael Sheen

14. ledna 2010 v 17:23 | TeSSiiii

Rozhovor kde se Michael Sheen ptá na otázky Ashley Greene, která na ně odpovídá. Já jsem vám přeložila kousek z něho. Sheen: No, odešla jsi z Jacksonvillu do Los Angeles, v 17 letech. Byla jsi dost mladá. Nebála ses? Tvoje máma a táta měly obavy, že?Greene: Bylo to děsivější pro mou mamku a tátu než pro mě. Mám určitý způsob myšlení, kde jsem viděla něco a jdu za tím, a vím, že je to všechno co chci. Bylo to něco jako: já to chci udělat a tak to udělám, všechno určitě vyjde. Budu herečka. Neexistoval způsob, jak za tím

Ashley is involved in the campaign to help homeless youth

18. prosince 2009 v 18:35 | TeSSiiii
Ashley se podílí na kampaňích pro pomoc bezdomovcům mládeže. Ashley je velice zaneprázdněná v tomto období vánočních dovolených. Kromě jiného bojuje proti tuberkulóze a snaží se pomoci mladým lidem bez domova. V tomto slavnostním období uspořádala veřejnou výzvu na portále Do Something.org.Darujte své jeany na podporu mládeže bez domova a oblečení." Jsem velmi ráda, že jsem na místě, kde můj hlas může něco změnit. "Podle mě je to hezký a hlavně správný že se "celebrity" snaží pomoc ostatním.Více dole.

Ashley Greene Talks Vampire Sex

30. listopadu 2009 v 14:39 | TeSSiiii

Ashley Greene udělala nedávno rozhovor, kde mluvila o sexu a upírce, jak se stala její součástí, jako je Alice.Je to jedna z nejžhavějších mladých hereček v Hollywoodu, a Ashley Greene se nedávno přiznala, že si ráda propojuje tivot upíra s realitou."Twilight" kotě vysvětlil: "Vezmi si nejlepší sex, jaký jste kdy v životě měli, vynásobte to o 100, a to je upír sex."Kromě toho, Miss Greene (Alice Cullen, který hraje), přiznala, že byla posedlá stále její roli v plod-hit .

Eclipse Will Be More “Guy-Friendly”

17. září 2009 v 15:13 | TeSSiiii


Ashley Greene o filmovém Rozbřesku

3. září 2009 v 15:22 | TeSSiiii
Podle Ashe Greene (Alice) se film Rozbřesk, jako čtvrté filmové pokračování, začne natáčet hned po zatmění.Na otázku, zda se k této sage vrátí některý z jejích předchozích režisérů, Ashley odpověděla takto:,, Nemyslím si to. Režisér zatmění David Slade a režisér Nového Měsíce Chris Weitz budou zaneprázdnění

Ashley o líbání s Kellanem

27. července 2009 v 14:42 | TeSSiiii
Celebuzz si na Comic-Conu odchytil Ashley Greene a ptali se jí, jaké to bylo, líbat se s Kellanem.Sourozenci z Twilight ságy se museli líbat ve filmu Warrior. Jaké to pro ně bylo? O tom povyprávěla Ashley.

Ashley Greene- interview pro Access Hollywood

21. června 2009 v 17:23 | TeSSiiii

Ashley a Adrian Grenier

17. června 2009 v 17:34 | TeSSiiii
Tancování tělo na tělo, surfování a vzájemné tulení: Zní to jako Hollywoodský film, ale to byl opravdový život Ashley Greene a Adriana Greniera, kteří společně strávili příjemný víkend v Santa Barbaře, Californii.Twilight herečka a fešák z ,,Entourage" se poprvé setkali v pátek během oběda, který započal surf víkend Oakley learn to ride- a prakticky až do neděle se od sebe nehli, říká zdroj pro PEOPLE.,,Ti dva si padli do oka", říká zdroj, který pár viděl v pátek společně tančit na hudbu Kelleyho Jamese, ,, opravdu se spolu dobře bavili."V sobotu si Ash a Adrian vyrazili a povídali si před lekcí surfování. Tu noc se pak potkali na grilování v El Capitan Ranch a ,,flirtovali spolu a celou noc tančili těsně u sebe", říká zdroj, ,,nezajímali se o nic než o tanec- bylo to vážně vášnivé.",Víkend si opravdu užili a byli opravdu rozkošní. Neustále byli u sebe, a to se potkali až v pátek. Celý čas strávili spolu- surfovali spolu- prostě všechno."

Ashley Greene: Interview for Nylon magazine

13. června 2009 v 12:58 | TeSSiiii
Ashley Greene nekouše. Ovšem u Alice Cullen to samé slíbit nemůžeme. Máte rádi upíry?My ano!To je také důvod, proč jsme se rozhodli připojit rozhovor s Twilight hvězdou Ashley Greene do nejnovějšího čísla Nylon Guys tohoto týdne. Přečtěte si více níže v kopii celého rozhovoru.

OK! magazine interview 7.5.2009

21. května 2009 v 16:01 | TeSSiiii
Našla jsem vám u svého sbéčka Cathy rozhovor.Tenhle rozhovor už je trochu starší, ze 7.5.2009- jedná se o interview pro OK! magazine.Ale jinak děkuji za článek zdrojík je v celém článku.

Ashley is asked if she´s marrying Robert Pattinson

21. května 2009 v 14:06 | TeSSiiii
Všimněte si, že jí na začátku oslovují Kristen a mimo jiné se jí ptají,
jestli si bude brát Roberta a jestli má už prstýnek...Radši nekomentovat

Ashley→Interview for MyBliss

19. května 2009 v 15:00 | TeSSiiii

Ashley Greene: "Taylor looks fantastic"

19. května 2009 v 14:49 | TeSSiiii
Herečka Ashley Greene nemusí použít své tajné schopnosti jako Alice Cullen, aby věděla, že fanouškové budou milovat scény, kdy bude Taylor Lautner bez košile v New Moon.

Ashley interview→0.5

16. května 2009 v 16:18 | TeSSiiii

E! Online měli to štěstí a chvíli mluvili s Ashley Greene ( Alice Cullen ), která se zmínila o vztazích mezi herci na place."Z velké části je to skvělé," usmívá se Ashley. "Všichni pracujeme společně."

Ashley Greene o Robovi

10. května 2009 v 2:44 | TeSSiiii
O tom, jestli je zamilovaný do Kristen Stewart?
Ash: "Myslím si, že miluje být single. Je pěkný a jeden ze způsobilých osob. A pokud byl dříve smutný ( z Kristen ), tak teď je to podle mě všechno v pořádku."

Ashley Greene - interview 0.6

5. května 2009 v 17:34 | TeSSiiii

Půlka New Moon už je hotová,říká Ashley Greene

3. května 2009 v 19:17 | TeSSiiii

Ahley se už těší do Itálie kde bude natáčet scény s Porshe.''Máme jet do Itálie na konci května,''řekla Ashley.''Myslím,že jsme tam jenom na pět dní,ale jsem nadšená.Předtím jsem tam nebyla,takže to bude opravdu zábava!''Ashley odhalila,že se ji podařilo získat přístup za volant některých vozu se,kterými natáčí.''Zatím nevím,jestli budu řídit Porshe,ale minulý týden mi dovolili řídit Mercedes.''

Ashley Greene interview /E! Online/

3. května 2009 v 13:22 | TeSSiiii


Ashley Greene, která se z Vancouveru přesunula zpátky do Los Angeles, poskytla rozhovor pro E! online ..Vyprávěla o Robovu setkání s fanoušky:

Ashley talks ‘New Moon’ Hook-Ups

2. května 2009 v 13:49 | TeSSiiii

E!online dostalo z Ashley Greene nějaké drby o "za scénou" románku Robsten (Robert Pattinson & Kirsten Stewart) a Jackley (Ashley Greene and Jackson Rathbone).Velmi dobré interview hlavně poslední otázka a odpověď.

Ashley and her little dog→Marlow←

2. května 2009 v 12:21 | TeSSiiii
Je tu nová láska života Ashley Greene, a stejně jako postavy Twilight ságy, má kožešinu a zuby (ačkoliv jen ty maličké).
,,Ona měla být moje", překypovala štěstím 22-letá herečka, která hraje skřítkovskou upírku Alici Cullen, o svém novém štěňátku Marlow, ,,nehledala jsem psa, ale stalo se, že jsem viděla její obrázek online a řekla si ,Toho pejska musím mít!´"

Ashley Greene Talks About Italy, Fans & Driving a Mercedes During Filming

1. května 2009 v 18:00 | TeSSiiii

Ashley→interview 0.12

26. dubna 2009 v 20:35 | TeSSiiii

Ashley→rozhovor 0.6

19. dubna 2009 v 21:53 | TeSSiiii

"My se spolu dobře bavíme a děláme show. Minule, když jsme se potkali, mě učil, jak se tančí swing dance."On (Rathbone) dělá všechno. Zpívá, tančí a je moc sladký.Dokonce i má máma má pro něj slabost a říká mi, 'Měla by sis s ním dát rande'. Takže, kdoví, možná, když oba pojedeme stopem kolem světa."

Prom Beauty Tips

18. dubna 2009 v 18:03 | TeSSiiii

Ashley v rozhovoru pro Entertainmentwise

15. dubna 2009 v 17:53 | TeSSiiii

Při jedné z nedávných příležitostí si Ashley vzala ,,oddechový čas" na jeden z krátkých rozhovorů o Novém Měsíci.
V druhém dílu Twilight ságy budeme svědky, jak se charakter Alice sbližuje s holkou svého ,,bratra" Bellou.

Ashley→rozhovor k new moon←

24. března 2009 v 18:36 | TeSSiiii
"Role v New Moon je sen každého herce. Jsem na vrcholu světa.
Myslím si, že nikdo z nás nikdy netočil film na pokračování a je to vážně cool, jako by z nás byla rodina. Nedokážu ani vyjádřit, jak moc jsem nadšená, že New Moon už se natáčí."
zdroj

Ashley//Alice rozhovor k new moon

7. března 2009 v 13:11 | TeSSiiii
"Jsem nadšená. Konečně mám scénář, je to skvělé. Opravdu skvělé. Jsem nadšená z práce s Chrisem.Na otázku, jak ji úspěch "Twilight" ovlivnil, odpověděla :"Je to pro mě příjemné, protože mě spousta lidí nepozná, moje vlasy jsou delší a vše je trochu jiné, takže to postupuje pomalu. Oproti Robovi, který byl skoro neznámý a teď je středem pozornosti."Také prozradila, že jí někdo poprosil, aby ho pokousala.zdrojík
 
 

Reklama