Breaking Dawn»Miscellaneous

Athena3 hovoří o Breaking Dawn a Abduction

24. srpna 2011 v 14:09 | Terry<SM>

Antena 3 přináší novinky, hovoří o filmu Únos, a také o nových fotkách z B. Dawn! (klikni na odkaz)Překlad magazínu o Rozbřesku

15. srpna 2011 v 12:44 | Terry<SM>

Nadpis titulku znamená "Upír se ožení a stane se táta" v tomto magazínu se píše následující, pokusila jsem se vám něco přeložit. :) Již v listopadu a příští rok přijde do kin poslední dvě epizody slavné ságy. S dlouho očekávanou svatební nocí mezi Edwardem a Bellou. Pokud jste četli čtvrtou knihu v sáze Twilight se sugestivním názvem "Breaking Dawn (Rozbřesk), můžete si již představovat, jak budete sedět v kině a dívat se na plátno.Edward se s Bells nakonec vezme, je to vše krásné ale není to tak jednoduché, Edward se musí stále kontrolovat a ovládat své upíří touhy. Líbánky, podle očekávání od fanoušků, by se mohly stát fenoméní. Protože Edward nakonec bude s Bellou souhlasit. Pak ale nastane něco neočekávaného, po kásném, avšak nebezpečném milování Bella otěhotní. Děťátko je napůl upír a napůl člověk roste v ní neočekávaně rychle. Nikdo neví, co s tímto záchvaty Belly dělat, dítě, které nosí jí doslova zabíjí, umírá ... Děťátko,Renesmee se narodí s neuvěřitelnou sílou a darem a Volturiovi chtějí zasáhnout, život všech je v nebezpečí. V rozhovorech Robert Pattinson řekl že my holky se máme připravit na to, že Jacob tam bude často bez trika. Och!

Photobucket

Nové video: Informace k Rozbřesku

14. srpna 2011 v 22:30 | Terry<SM>

Breaking Dawn Twilight hvězda MyAnna hovoří o Tanye Denali která bude hrát ve filmu Breakign Dawn části druhé (by Stephanie Meyer) konec ságy Twilight. Mluví o tom proč fanoušci Twilight tak zbožňují, a její pohled na věčnou diskusi který tým je lepší jestl iEdward nebo Jacob. Nakonec hovoří o tom že Breaking Dawn bude natočený hlavně podle knihy, připouští že některé věci jsou změněné nebo vypuštěné ale ujišťuje nás fanoušky, že je to fantastické, a změny budou jen k lepšímu ve filmu. /Překlad SM/ - Kopírujte prosím s naším zdrojem, překlady zabírají dost času//

Robsten nám odhalí pár střežených tajemství ve filmu "Breaking Dawn".

14. srpna 2011 v 21:52 | Terry<SM>

Filmové série, která proslavila Roberta Pattinsona a Kristen Stewart "Twilight Sága" se chýlí ke konci. Proto se protagonisté filmu rozhodli že je vhodná doba zhodnotit, co tato romantická upíří série znamenala pro náš úžasný pár jak v jejich životech tak i v pokračování, Rozbřesku. Upíří příběh s větším

úspěchem v posledních letech dělal smyšlený románek mezi "Edwardem" a "Bellou" a nyní je to i realitou, mezi těmito dvěma herci, "Robertem" a "Kristen". Možná proto, natáčení nového filmu byl plný vášně a romantiky. Ve skutečnosti si tito herci řekli konečně, "ano" v emocionálním ceremoniálu, a o této scéně štáb hovoří jako o jisté magii. (Dej CELÝ ČL.)


Breaking Dawn: Upoutávky (Videoklipy)

14. srpna 2011 v 21:13 | Terry<SM>

Podle zdrojů, již brzy uvidíme dva klipy z filmu Breaking Dawn část 1. Videa ukazují, Edwarda a Bellu na svatební cestě, a druhé video ukazuje sexy Jacoba Blacka v lese. Dva klipy, první z líbánek a druhý s Jacobem a s vlky, tady máte stručný popis obou videoklipů: (Videoklipy jsou v celém článku!)

"Líbánky jsou velmi složité v posteli. Všechno se zdá velmi klidné, Bella je smutná že se s ní Edward bojí milovat. Tak si Bella sedne si a podívá se na svatební fotky ... Nenaléhejte moc paní Cullenová!. Edward je v moři a Bella jde svlečená za ním! Bella si sundavá z těla ručník..jde na pláž kde je Edward. Bella nechá ručník v novomanželském apartmá, stydí se podívat na Edwarda který na ní čeká v moři při krásném měsíci.

Ve druhém videoklipu, Jacob Black se s dvěma mladými vlky se ptá starších vlků jestli může být Jacob o samotě, žádná smečka. Některé zdroje ale říkají, že jsou to dva klipy, které byly uvedeny na Comic Conu,máme se na co těšit! (Překlad by SM, kopírujte se zdrojem!!) »(DEJ CELÝ ČLÁNEK)«

Rozbřesk soundtrack má být 8.11.2011

14. srpna 2011 v 20:08 | Terry<SM>

Oficiální stránky The Twilight Saga na Facebooku právě oznámili, že oficiální soundtrack k Breaking Dawn bude představen 8. listopadu 2011. To je úžasná informace! Takže fanoušci, ještě necelé 3 měsíce :/ Jinak další informace o Breaking Dawn soundtracku naleznete zde v češtině, zdroj je FB.

“The Stairs” Od Breva - může být jako píseň v Breaking Dawn!

13. srpna 2011 v 19:15 | Terry<SM>

"The Stairs" se ucházejí být na soundtracku k Breaking Dawn. Ještě sice nebyla prozrazeny kapely a písně, které se objeví na soundtracku Breaking Dawn, ale píseň od The Stairs, (píseň:by Breva) by mohal být na soundtracku, zatím se o všem jen mluví, to samé jako Evanescence, chce být součástí soundtracku. Píseň od Breva od The Stairs si můžete poslechnout níže, mě se líbí, kytara, hluboký hlas, k nějaké emoční scéně by se mohla hodit.Píseň: Zde. (Překlad: Terry kopírujte se zdrojem!) by Terry

Breaking Dawn - Koláž je na světe s naší rodinou Cullenů

29. září 2010 v 22:00 | Tessie

Mám pro vás krásnou koláž naší rodinky v Breaking Dawn alias Bella s Edwardem a Nessie. Kdo neví,tak právě tato 9 letá dívenka bude hrát Renesmeé,je to potvrzeno.Více o ní? Zde.

Breaking Dawn odpočítavadla s Bellou

26. září 2010 v 20:50 | Summer

Našla jsem počítadla k Breaking Dawn.Na obrázkách je Bella jako upírka.Na prvním je jako novorozená (má červené oči) a na druhém je už zralejší (má zlaté oči) Moc se mi to líbí :)


Breaking Dawn: Bellin Dům - Informace (CČ)

26. září 2010 v 15:46 | Tessie

Konečně máme něco, co nám říká, že "Breaking Dawn" je blízko, jsou ve Vancouveru, snaží se tam vybudovat Belly dům, který my brzy uvidíme z ruchu nahrávek spolu s herci na scéně


Breaking Dawn Nebude natočen v 3-D (POTVRZENO)

26. září 2010 v 12:04 | Tessie
SM

Je to smutné, ale vypadá to, že Twilight fanoušci nebudou mít radost nevidět nechvalně proslulou Bellinu příšernou scénu zrození v Breaking Dawn v 3D. Zdroj Summit Entertainmnent  potvrdil zprávu, že ani jeden ze dvou částí nebude natáčen v 3D, a to i přes rostoucí popularitu technologie. Je snad ještě naděje, že 3D efekty budou doplněny v post-produkci. (Dejte celý článek pro source a článek v angličtině.) jaký je váš názor? Chtěli jste mít Breaking Dawn v 3D ????

The Twilight Saga: Breaking Dawn Trailer Fanmade

26. září 2010 v 9:42 | NICI

Našla jsem další fanmade trailer k BD :) Tento jsem neviděla ještě, je ale úžasný!!!!!!!! <3


Krásná Gif Fanmade Bella a Edward v Breaking Dawn

26. září 2010 v 7:53 | NICI

Whoaaaa. NÁDHERA!! Vypadá to spíš aji jako kresba, ale je to taková animačka no :) :D

http://img821.imageshack.us/img821/4113/belwardwakingupgifbythe.gif

2 fotky možné Renesmee!

21. září 2010 v 11:59 | Tessie

Herec Ryan Robbins tweetoval, že jeho dcera právě dělala konkurz na roli Renesmee. Podle informací má jeho dcera 6 let.Mám pro vás dvě fotky možné Renesmee.Tato holčička šla na konkurz Renesmeé.Našla jsem i Twitter který s tímto článkem souvisí.Překlad tweetu:"Moje dcera má první konkurz na film Breaking Dawn. Za roly Renesme.O nic nejde Né?" Twitter máte v celém článku spolu s druhou fotkou možné Renesmee.Hodí se na roli Nessie?


Návštěva Sunrise ve Vancouveru

18. září 2010 v 8:52 | NICI

Nevím přesně oč jde, ale je to ohledně BDawn, třeba je to zájezd na natáčení. Plná velikost.

http://3.bp.blogspot.com/_ljbUD3AtkMg/TJP3yCulaNI/AAAAAAAANJY/D0jpbXUxRgc/s1600/ebay.jpg

'Breaking Dawn' se vrací do Vancouveru

17. září 2010 v 16:26 | Tessie

Mám pro vás novou informaci kterou jsem vám přeložila a týká se to 4 dílu  B.Dawn :" The Twilight Saga:Breaking Dawn" přesune 11. ledna produkci z Baton Rouge do Vancouveru !!!

Fotky z "Breaking Dawn" ! (Fan Made)

16. září 2010 v 21:23 | Tessie

Ahuj! Vybrala jsem hromadu fotek z fanflob (web.stránka) a vybírala jsem ty, co se nějakým způsobem týkají Breaking Dawn.Vybárala jsem hlavně téma Edward a Bella. Ale párkát tam je i Renesmee! Budu ráda když napíšete komentář která fotka se vám hlavně líbí :) .Enjoy!

http://images2.fanpop.com/image/photos/14500000/Breaking-Dawn-breaking-dawn-14571590-1024-768.jpg

Melissa Rosenberg nám dává nové informace k Breaking Dawn!

11. září 2010 v 13:11 | Tessie

Melissa Rosenberg updatovala facebook s touto zprávou k Breaking Dawn (Překlad by Me)

"Ahoj všichni. Omlouvám se za to, že aktualizuju tepreve teď. Jsem ponořena do světa Breaking Dawn. Mám velmi úzkou spolupráci s naším režisérem Billem Condonem, jehož pomoc byla opravdu veliká. Chápe historii, strukturu, charaktery postav jako kolega spisovatele, ale má také fantastické vizuální představy a neopouští nic stranou. Sex, narození, peří, krev ... všechno je tam ... Xoxo Mel " (Pozn.: V celém článku je originál v Aj)

Kresby Jacoba a Nessie

11. září 2010 v 7:31 | NICI

Toto patří jednoznačně k BD! Páni, jsou to nádherné kresby, těším se až přečtu knihu :D


imagebam.com.imagebam.com...

Melissa Rosenberg talks “Breaking Dawn”

10. září 2010 v 19:57 | Tessie

Aktualizujeme to tu teď trošku později takže tady je nový rozhovor se scenáristou Melissou Rosenberg, kde nás říká nejnovější věci k Breaking Dawn,o tom jak si co představuje. :)


Breaking Dawn: How to Get on the Set (Legally!)

10. září 2010 v 19:21 | Tessie
SM

Ode dneška si můžete na eBay vydražit návštěvu "Breaking Dawn" setu. Díky této dražbě víme i datum natáčení ve Vancouveru. :)Představte si toto: Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner a TY na setu Breaking Dawn.Zní to jako přitažené za vlasy? Dobře, možná ne ...Návštěva Breaking Dawn setu je dnes od 16:00 v aukci na eBay. Výdělek poputuje Stand Up to Cancer, organizaci, která pracuje, aby urychlila a zlepšila léčbu rakoviny.Nemůžeme ti zaručit,

 že se potkáš s R. Pattzom a K. Stew, ale balíček obsahuje dopravu na set do Vancouveru. A jaká je otevírací cena? Jen 100 dolarů což je v přepočtu,kolik hm ??

                                                                                                       Šťastné dražení!


    Návštěva se uskuteční mezi 1. únorem a koncem března 2011, kdy štáb natáčí na setu ve Vancouveru.Přesné datum se stanoví podle rozvrhu natáčení a dostupnosti výherce dražby..

Sofia Coppola má možnost režírovat Breaking Dawn!

8. září 2010 v 16:20 | Tessie
SM

Sofia Coppola je jedním z režisérů, jejichž jména se objevila jako možnost natáčení Breaking Dawn. Zatímco židle pro režiséra "Breaking Dawn části" 1 a 2 byla oficiálně obsazená Billem Condonem, fanoušci "Twilight", vím, že je tu několik dalších jmen která se připojují k projektu "režiséři pro Breaking Dawn" která jsou uznávaná a daná před Condonem.

Mezi nimi je i režisérka filmu "Ztraceni" a "Marie Antoinette," ano,je to Sofia Coppola. Když jsme se scenáristou a režisérem diskutovaly o jejím nadcházejícím film "Somewhere", jsem se jí zeptala, jestli tam byla nějaká pravda k pověstem a ukázala se jako režisérka pro Breaking Dawn.

"Ano, ano, mluvila jsem s nimi o tom," Coppola odhalil MTV News. "Mám zájem to dělat,něco co ještě není hotovo, ale  definovat to. Ale jsem ráda, jsem ohromena tím, jak se Kristen Stewart a Robertu Pattisonovi podařilo realizovat všechnu tuto historii, "řekla. "lLáska,krásný a zajímavý  příběh, tak si myslím, že to bude legrace dělat něco, co má ráda."

Filming of "Breaking Dawn" in Brazil

5. září 2010 v 12:38 | Tessie

SM

Nové informace o natáčení "Breaking Dawn" v Riu. Klikněte na fotku a ohlédne si níže zmiňované pláže a ostrovy. Thanks to Twilight-Web.Org.Producenti ságy přišli do Ria a navštívili desítky ostrovů a pláží, některé v Angra dos Reis, Cabo Frio a Buzios. Možná nezvolí pouze jednu, protože pláž může být na jednom místě a dům na druhém.Natáčení bude trvat pět dní, ale Robert a Kristen budou točit pouze dva.Zatím nebylo nic podepsáno, nic není potvrzeno. Ale podle Sergia je to téměř jisté a možná rané. Měsíc před natáčením to bude potvrzeno.Také nám řekl o možném tiskové konferenci s Bill Condon, režisérem filmu. Je velmi náročné zařídit něco jako event nebo setkání s fanoušky.Lidé zahrnuti v jednáních museli podepsat smlouvu proti odhalení, která je drží od toho, aby prozradili "velké detaily". Například, data a místa natáčení, které zveřejněny nebudou.(TW)


BD's Birth Scene: "As Intense As It Is in the Book"

3. září 2010 v 19:36 | Tessie
Melissa řekla zase něco o BD scénářích. Už teď se bojím finálního výsledku. : D Čtěte sami:
SM

Tak příšerná jak má být, Bellini velká scéna porodu v Breaking Dawn nemůže přijít dříve.Ale do té doby, zde je něco o tom, co můžeme očekávat.Scénáristka Melissa Rosenberg mi řekla, že byla v Baton Rouge s režisér Bill Condon, kde psala scénáře pro BD filmy."Pracujeme na tom," řekla Melissa o příchodu miminka, Renesmee. "A pracujeme na tom, aby to bylo tak intenzivně jako v knize."Jaj. To by mohlo být obrovské množství krve."Nemyslím si, že

Breaking Dawn fanmade promos/photos

2. září 2010 v 19:15 | NICI


Pár fanouškosvkých prací ohledně BD :) Líbí se mi, fantazie jim teda nechybí! :D ;)

http://1.bp.blogspot.com/_qVZXF-EQ_EA/S8WiNrzrHsI/AAAAAAAABdI/jQh7-99QZ_M/s1600/Breaking-Dawn-poster-fanmade-breaking-dawn-6414780-970-1512.jpg

"Breaking Dawn" ; A vampire Childbirth

2. září 2010 v 17:37 | Tessie

Mám pro vás připravencýh několik fotek,které mi docela připomínají scénku z Breaking Dawn,když Bella rodí.Nebo spíš když "netvor" - z Jacobova pohledu. přichází na svět. (CČ)


Bojové scény v BDawn budou natočené v Baton Rouge?

1. září 2010 v 18:14 | Tessie

DailyBlam.com údajně obdržel důvěrné informace, stránky tvrdí,že poslední bojové scény v Breaking Dawn části 2, budou natočeni na okraji Baton Rouge, Louisiana.Nedávno Summit Entertainment oznámilo že má údajná místa, kde se bude film ze série The Twilight Saga,Braking Dawn natáčet.Závěrečné natáčení kapitoly ze série, Breaking Dawn, z části se bude konat v New Orleans a Baton Rouge, Louisiana. Podle našeho zdroje, v Louisianě bylo zjištěno, že členové týmu již vybraly několik míst, která mají být použita během natáčení.


Scéna je konfrontace mezi rodinou Cullen, které vstoupily do vlčí Quileutské smečky, a Volturiovi. Scéna bude v souvislosti romance v knize je to zapomenutý kousek. Očekává se, že mnoho Twilight fanoušků se shromáždí v Louisianě, když studie začne natáčet v této oblasti, která je důvodem, proč se výrobní tým snaží izolovat právě tuto oblast.    (By:SM)   

'Breaking Dawn' začíná natáčení již 1.listopadu

1. září 2010 v 18:05 | Tessie
SM

Zpráva: 'Breaking Dawn' se začne natáčet 1. listopadu.Natáčení B.Dawn, bude konečné na dva filmy v sérii Twilight, začíná se 1 listopadu v Baton Rouge, "říká výrobce Weekly. Film bude natáčen do 15. března na místní úrovni. Výrobní Weekly také říká že obsazení populární série filmů o upírech a vlkodlacích by měli ze začátku října začít na úrovni pro zkoušky a hodnocení make-upu a ták. První část Breaking Dawn vyjde 18.listopadu 2011, zatímco druhá část přijde o

Breaking Dawn: Konkurzy pro roli "Renesmeé" již začaly!

1. září 2010 v 17:52 | Tessie

SM

Podle zpráv ze stránky Facebook MMG * * Mezinárodní Model, Celebrity a Talent Management. "Kayla D. MMG z Montrealu byla požadána aby přišla na casting THE TWILIGHT SAGA nového filmu Breaking Dawn! Kayla je považována za dceru Edwarda a Belly (Kristen Stewart a Roberta Pattersona!). Za Renesmeé.Jedná se o první velký test s Kaylou, který bude - IPOP v červenci !!!!!!! ... Jsem velice zvědavá,koho nakonec vyberou třeba to bude právě Keyla!

‘Breaking Dawn’ on 2009 Top Teens’ Books list

29. srpna 2010 v 19:29 | NICI

SM

Možná to tu holky před víc jak rokem měly, ale znovu to vylezlo na povrch, jelikož se premiéra BD blíží. Zde vidíte sloupec nejvíce oblíbených teenage knih. Breaking Dawn je druhá! Super! Hned 1. je pak kniha od Johna Greena, o kterém jsem kdysi něco slyšela. Páté místo ptaří Ellen Hopkins, to jméno jsem už slyšela také kdysi, někdy, a nevím ani v jaké souvislosti :D Stephenie gratuluji, jelikož se dostává i před J.K. Rowling jako vůbec první spisovatelka!(CČ.)Světová premiéra Breaking Dawn ve Francii

28. srpna 2010 v 14:05 | NICI

SM

Pojďme najít Bellu, Edward a Jacoba v kinech ve Francii ze dne 16. listopadu 2011 - zahájí první část Dawn - a 14 listopadu 2012 bude druhá část. Všimněte si, že Francie bude mít dvakrát tak zvláštní premiéru, protože premiéra obou filmů je dva dny před vydáním filmů v USA! Jeho čas vybrat si francouzské adaptaci pro filmový titul. Mnoho fanoušků byli pozorní a všimlisi podivnosti z titulů, které se týkají obou dílů (Twilight Saga 4: Zjevení, část 1). Připomínajíc, že uBreaking Dawn Official Casting Directors Hired

26. srpna 2010 v 18:50 | Tessie
SM

Summit konečně potvrdil to, kdo bude vedoucím castingů, které budou probíhat kvůli Breaking Dawn. Ve Vancouveru to je Stuart Aikins, v Louisianě Fincannon and Associates Casting av LA Debra Zane. Myslím, že zanedlouho se již začnou objevovat i jména nových herců, kteří si v BD zahrají.Official local casting directors have been Hired for THE SOUMRAK SAGA: BREAKING DAWN. Stuart Aikins reprises casting duties for Vancouver-based casting. Fincannon and Associates

Další informace o možné lokalitě k natáčení Breaking Dawn.

21. srpna 2010 v 12:30 | Tessie
SM

Další informace o možné lokalitě k natáčení Breaking Dawn.Začátkem srpna prezident Rio Film, Sérgio Sá Leitão, tweetoval zprávu o tom, že společnost vyjednává se Summit Entertainment o možnosti pět dní natáčet Breaking Dawn v těchto lokalitách.Zatím však nic není oficiálně potvrzené ani z jedné strany vyjednávajících.Osobně jsem zvědavá,jestli se tato zpráva potvrdí jako oficiální.Moc děkuju Ajjinka.

Breaking Dawn » "Co víme, a co ne"

19. srpna 2010 v 14:51 | Tessie

V posledních měsících došlo ke změnám ohledně filmu Breaking Dawn a tak jsem vám udělala celkové informace co víme k B.Dawn, část 1 - část 2. Čtěte níže.  (Ctrl + c povoleno)

Za prvé, co víme dnes:

Dva filmy: BDawn bude určitě rozdělené do dvou filmů, na část 1 a část 2. Dnes se hodně hovoří o tomto rozhodnutí před a po oficiálním oznámení, ale zdá se, že mnoho fanoušků je spíše rádo že film je rozdělen,twilight sága bude trvat déle,tím se počítají i blogy o TS atd..

Datum vydání: Datam vydání pro oba díly byly ohlášeny jako Breaking Dawn (část 1) 18.listopadu 2011 a (Breaking Dawn - část 2) 16. listopadu 2012.

Hrají: Právě teď, obsazení zahrnuje i ty z návratu Twilight, New Moon a Eclipse (tj., Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner, Peter Facinelli, Billy Burke, atd.).

Producenti: Stephenie Meyer, Wyck Godfrey a Karen Rosenfelt vyrábí oba filmy.

Natáčení,Místa: Breaking Dawn (pravděpodobně oba díly filmu), se budou natáčet ve Vancouveru, British Columbia a Baton Rouge, Louisiana.

Termíny:
Production Weekly nedávno oznámilo, že natáčení bude probíhat od 1. listopadu do 15. března.Gossip Cop také skončil spekulace, že by měl zpoždění.

Nyní, věci, které jsou neznámé:


3D: Není známo, zda 1 část nebo 2 část nebo obě budou ve 3D. Výrobce Wyck Godfrey mluvil o tom, že to zvažuje, ale stejně, nebylo oficiálně oznámeno rozhodnutí pro tuto chvíli.Update:Oprava nyní víme že film bude ve 3D protože na IMDb mají napsáno pod nápisem "Breaking Dawn 1 část" toto: aka "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 in 3D" - USA (3-D version)

Doba trvání:
Doba trvání zatím nebyla obeznámena a asi ani nebude,nejdříve až po post-produkci první části.

Obsazení:
Další členové obsazení pro BD (jiné než ty, kteří se vracející z předchozích filmů), nebylo oznámeno, ani žádný casting. V této době, IMDb uvedla jen Xaviera Samuel (který hrál "Riley Biers" v Eclipse), jako člena obsazení pro Breaking Dawn, ale jeho charakter je zavražděn v Eclipse, takže podle nás je blbost aby hrál i v Breaking Dawn další postavu,pokud by to nebyla vedlejší postava jako například armáda proti Volturiovým (že by podle informací byl tam.). Kromě toho tady máme dalšího uchazeče (Michael Avmen jako "Eleazar"), ale toto je taky nepotvrzené.Toto jsou všechna fakta co zatím víme,zdraví  SM.

Začíná natáčení "Breaking Dawn"

19. srpna 2010 v 14:13 | Tessie
SM

Datum zahájení natáčení bylo oficiálně potvrzeno. Začne se natáčet 1.listopadu a skončí příští rok 15.března 2011. Kellan Lutz oznámil, také možnost, že první pokusy by se měli začít natáčet začátkem září až na začátkem října.Production Weekly oficiálně oznámila tyto datumy, což je dobrá zpráva: Již nejsou fámy! Zkoušky proto zahájíme v říjnu v tomto měsíci se náš technický tým připravuje. Tyto testy se skládají z testů jako ze zkoušení kostýmů, účesů, líčení,atd.

Breaking Down "Breaking Dawn" with Paper Dolls~LMAO

19. srpna 2010 v 12:31 | Tessie

Jedna z verzí pro Breaking Dawn.Upozorněni: Je to jako celá kniha a je to vtipné video!


"The Twilight Saga: Breaking Dawn" Filming

16. srpna 2010 v 11:49 | Tessie
stepheniemeyerova.blog.cz - Edward


Production Weekly zveřejnilo tuto zprávu na svém Twitteru.


"The Twilight Saga: Breaking Dawn" otevřel nové produkční pobočky v Baton Rouge, natáčení je naplánováno na 1. listopad - 15. březen.

Zde je zase info od spolehlivých lidí z Gossip Cop.


"Herci dorazí na kostýmové, make-upové a vlasové zkoušky na setu v říjnu. Natáčení začne v listopadu, a takto to i vždy bylo plánováno. Mohou tam by nějaké nedorozumění, kvůli tomu, že herci v některých rozhovorech řekli, že zažínají v říjnu , "vysvětlil interní zdroj. "Příprava pro herce začne v říjnu, ale samotná produkce byla stále plánována na listopad."

Breaking Dawn Part 2 Release Date

14. srpna 2010 v 15:17 | Tessie

stepheniemeyerova.blog.cz - Edward

1)Summit Entertainment oficiálně potvrdilo datum, kdy vyjde poslední film Twilight ságy: Breaking Dawn (Druhá část). Bude to 16. listopadu 2012, což je téměř rok po tom, co bude vypuštěn první film Breaking Dawn. Máme se na co těšit.Já sama se nejvíce těším na poslední díl,už podle knihy mě osobně přijde jako nejlepší kniha ze všech 4.Co Vám? A jak se máte a tak? Breaking Dawn is the best, for me.Možná tuto zprávu už víte já jen kdyby ne,tak už to víte. (Smích)

'BD' Writer Says She's Trying To 'Find Room' For All Characters

30. července 2010 v 20:12 | Tessie

Přeložila jsem vám článek o Breaking Dawn co říkala Mellisa.Překlad odTessie - původní zdroj je twilight-web.org.Prosím kdyby jste tento překlad kopírovali uveďte oba zdroje,a upozorněte návštěvníky vaší stránky aby také uváděli tyto dva zdroje (stepheniemeyerova.blog.cz - přeložila do CZ a twilight-web.org - původní jazyk) Dík za vaší pozornost a teď můžete číst :) Váš,SM Team ...

stepheniemeyerova.blog.cz - Bella

"Je extrémně náročné představit tyto nové postavy, protože již nyní máme dost postav," připustila Melissa o poslední knize od Stephenie Meyer. "Rodina Cullenových je velká, vlkodlačí rodina je velká, máte zde tří vůdce ... Najít prostor pro ně všechny je náročné. Pro mě je to o tom, posunout ty, kteří jsou důležití a skutečně se ujistit, že jsou tam." Samozřejmě, že Melissa neřekla, které postavy se ve filmech objeví a které ne, ale doufá, že "každý z nich tam bude v té či oné formě." Fanoušci, které zajímá Melissin vývoj, mohou kontrolovat její

Facebook, stránku, o níž nám Melissa řekla, že ji pravidelně kontroluje, aby viděla co Twilight fanoušci říkají a zapojila je do diskusí o filmu. "Ptám se lidí na kterých opravdu záleží, které jsou jejich oblíbené scény z knih, což je pro ně důležité," řekla Melissa. "A určitě tam bude shoda názorů při jedné nebo druhé scéně. Je to pro mě opravdu užitečné a občas s nimi budu komunikovat." Dodala, že komunikace s fanoušky jí pomohla zničit internetově vytvořené klepy o její "BD" scénářích, které se vymkly kontrole. "V jednom okamžiku byli fanoušci naštvaní, protože nabyli dojmu, že jsem se rozhodla nedat do scénáře scénu porodu, a tak jsem šla a dala se online a řekla, 'Nevím, odkud tato představa přišla, ale samozřejmě, že scéna porodu tam bude.'" Další internetově vytvořená pomluva, podle Melissi, je, že do posledního filmu nezahrne Knihu Jacoba. "Nevím odkud to je, ale není to pravda," potvrdila. "Jacobův úhel pohledu uvidíme dostatečně, takže žádné strachy." - Pozn.k překladu: "Nemůžu se dočkat,těším se,chlavně na 2 díl Breaking Dawn, vy taky?" ...


Porodní scéna v "Breaking Dawn" bude viscerální

29. července 2010 v 21:36 | Tessie
stepheniemeyerova.blog.cz - Bella

Jak vidí Melissa (scénáristka všech dílu The Twilight Saga)  Bellin porod? Melissa řekla: "Já vím, co vidím, to je, vidím hrůzu zkušeností. Chci zažít strach a pocit bolesti. Chci cítit bolest toho všeho. Chci, aby to bylo viscerální, to je nejdůležitější. Co když budu chtít vidět zuby v placentě? Ne, ale někdo jiný chce. Já opravdu to nechci vidět, ale každý má svůj vlastní názor. "Mellisa se v této době domlouvá s Billem Condon o této scéně a o tom aby byl zachycen pocit Jacoba Blacka při porodu,to si přeje  autorka knih Stephenie ..

Kdo by měl v "Breaking Dawn" hrát koho:

20. července 2010 v 9:17 | Tessie
Taková zajímavá otázka.Jak by měla asi vypadat "Renesmee ale i další" ??? Pár příkladů v celém článku!Tento článek je celkově o tom kdo by měl hrát koho,hlavně armádu proti Volturiovým...

http://api.ning.com/files/T*WizLU-FJTgJCeQr-hdxDNEJkPOfVsNWgsJ5B7*XMiDmjZw3BqZyU3kR2geSAoy63noAVsWGUhjHH0oSz7*rqx7Chtucb*7/Gemma.jpg?width=721

Robert Pattinson - Breakin Dawn - Esme's Island

18. července 2010 v 17:18 | Tessie
Představa o Breaking Dawn,první část (poslední díl Stmívání) Užíte si video! Mě se líbí,co Vám?


The first draft of the cast of Breaking Dawn

7. července 2010 v 17:59 | -Flaty-

StephenieMeyerova.Blog.cz

Dokončili své propagační povinnosti a Eclipse se drží na špičce žebříčků, naši harci mají zaslouženou relaxační přestávku před natáčením Breaking Dawn na podzim ... Ne tak rychle! Členové obsazení Twilight jsou ve skutečnosti hodně zaneprázdnění natáčením jiných svých filmů .... Taylor Lautner - bude v Pittsburghu, kde bude natáčet film "Únos", v hlavní roli Sigourney Weaver a Lily Collins, pod vedením

Breaking Dawn - Reneesme 3D version ?

7. července 2010 v 9:34 | TeSSiiii
StephenieMeyerova.Blog.cz

Taylor Lautner je rád, že se Rozbřesk rozdělí do 2 filmů. Sám totiž tvrdí že by bylo těžké aby scénář pro jeden film obsáhnul 600 stran z knihy. V souvislosti s filmem Rozbřesk se nejvíce konzultuje Reneesme - dcera Edwarda a Belly. Vybrat dítě které by bylo Robovi a Kristen podobné by bylo těžké. Navíc natáčení s nemluvnětem na place přináší také řadu těžkostí. Proto se konzultuje, že by se Reneesme udělala počítačem aby

Funny Comic Sketch Of Potential Scene in Breaking Dawn!

9. května 2010 v 15:09 | -Flaty-
Tady máte ukázku toho, co zřejmě dělali Alice a Jasper, když byli Edward a Bella Isle Esme. Dík GD.

SM TEAM

Fan-Made posters of the Cullens for Breaking Dawn movie

8. května 2010 v 12:41 | -Flaty-
Tady jsou čtyři nové plakáty od fanoušků k Breaking Dawn. Moc za ně děkuju TwilightReality.

free image host.free image host.free image host.free image host

What Bill Condon could do with 'Breaking Dawn'

30. dubna 2010 v 12:53 | TeSSiiii
Našla jsem video (které na SM bohužel nefunguje takže klikněte na "Popsugar" můj zdroj,obrázek je ukázkový k BD) kde se řeší co režisér posledního dílu Breaking Dawn,Bill Condon.Dík Popsugar.

http://images1.fanpop.com/images/photos/1800000/Breaking-Dawn-Wallpapers-breaking-dawn-1804276-1280-1024.jpg

News About Breaking Dawn:Edward Cullen

13. dubna 2010 v 17:34 | TeSSiiii
CleverTV říká, že, jak se zdá, výrobci Saga Twilight požádali Roberta aby začal více posilovat aby měl větší svaly.Osobně si myslím, že mít svaly větší, je blbost s ohledem na popis knihy,nemluvě o nedostatku logiky, protože víme, že upíři se nemění.(Je fakt že Bella v knize říká,jakou má Ed dokonalou hruď ale ne jako Jacob snad.Doufám,že to nemyslí až takhle.Uvidíme co je na tom pravdy.Svůj názor jsem řekla.


Připomenutí na upírku Bellu Cullen

17. února 2010 v 18:16 | TeSSiiii

Přináším jednu kapitolu,kdy Bella už je upírka.Všechny kapitoly k Braking Dawn naleznete zde.Ta bolest byla až matoucí.Přesně tak - byla jsem zmatená. Nemohla jsem to pochopit, nic z toho co se dělo, mi nedávalo smysl.Moje tělo se snažilo zahnat tu bolest a já byla znovu a znovu vtahována do temnoty, která mě zbavila několika vteřin nebo možná i minut utrpení, ale činila těžším udržet krok s realitou.Snažila jsem se je oddělit.Falešná realita byla černá a tolik

The Breaking Dawn Song

28. ledna 2010 v 13:46 | TeSSiiii


 
 

Reklama