Breaking Dawn»News

Rozbřesk, část 1 (celosvětová premiéra) bude 14.11 !!

24. srpna 2011 v 14:02 | Terry<SM>

OFICIÁLNÍ: "Světová premiéra "Breaking Dawn" se bude konat 14.listopadu! Před pár dny jsem upozorňoval, že světová premiéra Breaking Dawn bude 14.listopadu v Los Angeles. Nyní mohu potvrdit, že je to pravda, díky Twitteru:" Přesněji se tam píše následující: "světová premiéra Rozbřesk, část 1 se bude konat v Nokia kině v Los Angeles živě 14.listopadu! Budete tam?" Alespoň máme potvrzené, že celosvětová premiéra opravdu bude 14. listopadu. Už se nemůžu dočkat! A vy?

Nyní potvrzeno! Mackenzie bude hrát Renesmee

28. září 2010 v 15:00 | Tessie

Role malé Renesmee Cullen byla obsazena! Malou poloupírku / poločlověka si zahraje mladičká Mackenzie Foy. Co řeknete na tento výběr? Já jsem nadšená! Takto jsem si Renesmee představovala. :) Viz také její webovou stránku.Další článek o ní a Nessie - Here.

Pro Twilight fanoušky je to velký den. Nejdříve Maggie Grace, která bude hrát Irinu. Teď se zase EW.Com dozvědělo, že 9-letá Mackenzie Foy podepíše smlouvu na roli Renesmee, upírská / lidského dítěte Edwarda a Belly, která má v posledním díly, The Twilight Saga: Breaking Dawn, hlavní roli.

Zatím není jasné jako maličká herečka, která se objevila v jedné epizodě FlashForward a 'Til Death, zobrazí tuto postavu, která dospěje do věku 17 let ve svých sedmi. Zdroje říkají, že režisér Bill Condon použije podobné digitální efekty, které použil David Fincher v The Curious Case of Benjamin Button, kde by byla Mackenziina obličej digitálně přenesena na obličej mladšího dítěte. Také je dost pravděpodobné, že studio najme také mladší dítě.

Summit Entertainment zůstává ticho. Ale když vidíme andělskou tvář Mackenzie, která by klidně mohla být potomkem Roberta Pattinsona a Kristen Stewart. (Dejte celý článek prosím)

Maggie Grace bude hrát Irinu v "Breaking Dawn"

28. září 2010 v 14:33 | Tessie
SM

Již máme potvrzení o nové postavě a jejím charakteru. Tentokrát je to herečka Maggie Grace, která bude hrát upírku z clanu Denali, Irina. Zde si můžete prohlédnout její článek na IMDb, kde můžeme vidět, že se účastnila známého seriálu Ztraceni (Lost).Pro ty, kteří si nevzpomínají na Irinu, jediné, co se o ní říká, je, že je krásná, má blond vlasy, a je vegetariánka. Laurent byl s ní v páru,byli spolu, byl to kočovný upír, který zemřel v New Moon.Jako kuriozita, Maggie

Role 'Renesmee' bude brzo obsazena pro BD I

21. září 2010 v 17:48 | Tessie
SM

Kasting režiséři pro "Breaking Dawn Part 1" již brzy rozhodnou, to dostane roli malé Renesmee. Níže najdete popis, co by měla malá herečka zvládat a zde si mohou rodiče malých uchazeček přečíst více informací.Kasting režiséři "The Twilight Saga: Breaking Dawn Part I" nyní obsazují roli "mladé Renesmee". Hledají 4-leté děvče, které má nějaké herecké zkušenosti a je sebejisté v prostředí filmového setu. Tato dívka by mělo být duchaprítomné, v dobré fyzické kondičku, a

mělo by být velmi pozorné, dobře zvládat pokyny režiséra, a měla by také rychle reagovat. Také by preferovali děvče, které umí tančit.Kasting režiséři nebudou mít otevřeno castingu na tuto roli kvůli extrémně vysoce-profilové podstatě projektu.  (CČ)

Breaking Dawn ; v Los Angeles, Baton Rouge a Vancouver

21. září 2010 v 14:01 | Tessie

Hodně očekávaný casting a konkurz na "Twilight Saga- Breaking Dawn 'je nyní v Los Angeles, Baton Rouge a Vancouveru. Breaking Dawn osvětluje tajemství a záhady této vzrušující eposy, která vydělala miliony.'Twilight Saga - Breaking Dawn' bude na dva samostatné filmy, 'Twilight Saga  - Breaking Dawn I' má premiéru dne  18.listopadu 2011 a 'Twilight Saga - Breaking Dawn II'  16 listopadu 2012.Režisér Bill Condon bude oba tyto filmy režírovat.

Příprava herců začíná v říjnu 2010 v Baton Rouge - zkoušky, zkouška účesů a make-up, atd.. Natáčení filmu začíná 1. listopadu 2010 do března 2011. Natáčení v Louisianě bude od 1. listopadu do konce ledna 2011. Produkce se pak stěhuje do Vancouveru a tam se bude natáčet od 1. listopadu do konce března 2011.Summit Enterta -

inment nám objasňuje, že tam mohou být 'minimální úpravy v kalendáři' vzhledem k velikosti obsazení (mnoho nových herců,oproti přechozím dílům), a rozsáhlé době natáčení.


'Breaking Dawn II' bude vydáno v 3D, ale žádné rozhodnutí nebylo oznámeno. Část I.(Breaking Dawn) může být v 3D a to vytovřené dvěma způsoby. Jedním z nich je to v post produkci pomocí 3D CGI efekty. Na druhé straně jsou speciální kamery, aby film byl v 3D, stejně jako 'Avatar', který byl použit s kamerou Sony HDC-F950 3-D. Není známo, že tuto metodu bude Condon používat, ale je více pravděpodobné, že využije 3D kamery pro natáčení, protože efekty

jsou mnohem větší.Natáčení se bude konat v Baton Rouge, Louisianě a Vancouveru, British Columbia. Hodně z natáčení dění bude v Louisianě, jelikož stát nabídl studiu daňové úlevy. Louisiana nabízí 30% motivační slevu z nákladů na výrobu filmu. Rozpočet na dvě části 'Breaking Dawn' bude mnohem větší než předchozí filmy, zatímco Summit Entertainment bude přínosem v natáčení v Louisianě. Ve Vancouveru se budou natáčet jen některé scény, které film potřebuje.Překlad od SM - Tessie!Kopči se SM zdrojem!

Drew Roy & Guri Weinberg » Budou hrát v Breaking Dawn?

21. září 2010 v 12:51 | Tessie

IMDb uvádí na stránce "Breaking Dawn" filmu dvou nových herců, Drewa Roye a GURI Weinberg, více si přečtěte níže. V úvahu však berte fakt, že nic nebylo oficiálně potvrzeno a dokud se tak nestane, berme to jako klepy. :) Já osobně jsem zvědavá jak to nakonec budePrvní je Drew Roy, který by měl podle stránky hrát "Nahuela". Tato postava, pokud si jeho jméno náhodou nevíte zařadit, je ta, která přichází na konci jako důkaz, že "Renesmee" není jediná svého druhu na světě a že vyroste do normální velikosti jako smrtelník, kterým je. Jak Twilight Saga Wiki zdůrazňuje, "Nahuel je popsán jako extrémně krásný mladý Latinoamericana s tmavě hnědou kůží, očima barvy tíku, a mimořádně atraktivními rysy. Svoje černé vlasy nosí v copu." Drew je filmový a televizní veterán ze seriálů Hannah Montana či Greek.Mě se Drew hodí na Nahuela,co vám? Podle mě je na to dobrej kandidát.

Druhým je Guri Weinberg, jehož IMDb.Com uvádí jako "Stefana." "Stefan" byl jedním ze dvou rumunských upírů, kteří pociťovali osobitý odpor k "Volturiovcom" a doufali, že jejich jednou provždy uvidí padnout. Z Twilight Wiki, "Má černé vlasy a obléká se celý do černého." Guri Weinberg byl ve filmech jako Munich a You Do not Mess with the Zohan.  (Zdroj v CČ.)

Dcera herce Ryana Robbinse Renesmee?

19. září 2010 v 18:06 | Veila

Kanadský herec Ryan Robbins napsal na svůj Twitter zprávu, že jeho dcera je na castingu pro roly Renesmee v Breaking Dawn! Dcera herce Renesmee? Uvidíme :) Už se těším.Vážně!

SM Team

Pravděpodobně dva noví herci do Breaking Dawn!

8. září 2010 v 18:34 | Tessie
SM

Na stránce IMDb jsem našla nové informace o Breaking Dawn z části II a přeložila jsem vám aktualizovaný seznam herců, kteří se zúčastní projektu (filmu Breaking Dawn) se dvěma novými přírůstky!Prvním z nich je Guri Weinberg, který hraje Stefana, rumunského upíra.Jeho vlasy jsou vždy velmi tmavé až černé.  Hledá pomstu proti Volturiovi, kterým pohrdá dlouho a to doslova.Guri se narodil v roce 1982 v Izraeli, pracoval na několika televizních   (CČ)

Failure on Renesmee Cullen

1. září 2010 v 11:58 | Veila

Není nic potvrzeno, ale podle oficálního Facebooku modelingové agentury MMC Management, již castingová režisérka začala hledat představitelku pro Renesmee. Představitelka Renesmee se jmenuje Kayla D., která má hrát Renesmee a být dcerou Edwarda a Belly, ale není potvrzené, jestli tahle informace je pravdivá! To bych brala, kdyby nebyla počítačem :)

http://i55.tinypic.com/2nqs2h3.jpg

Melissa Rosenberg to discuss vampire lore with Stephen King

25. srpna 2010 v 10:52 | -Flaty-

SM

Na letošním New Yorker festivalu v New York City se Twilight scénáristka Melissa Rosenberg zúčastní diskusního panelu na téma "upíři v populární kultuře" s nikým jiným než se Stephenem Kingem. Stephen King už napsal hodně upířích románů včetně Salem's Lot a samozřejmě Melissa Rosenberg napsala scénáře k Twilight, The Twilight Saga: New Moon, The Twilight Saga: Eclipse, The Twilight Saga: Breaking Dawn - 1. část a The Twilight Saga: Breaking Dawn

James Franco to star in next Twilight movie?

20. srpna 2010 v 13:33 | -Flaty-

SM

Hvězda ze Spider-Mana James Franco by mohl naskočit na palubu k další filmové sáze: Twilight. Když přišel podat rozhovor pro časopis Esquire, reportér se ho ptal, proč držel kopii první knihy v upířích seriích Stephenie Meyer. "Je to pro projekt," dobíral si ho Franco. Herec neprozradil další podrobnosti, jen řekl, že "o tom přemýšlí". Je poháněnou spekulací, že se Franco připojí k Robertu Pattinsonovi, Kristen Stewart a Tayloru Lautnerovi ve čtvrtém Twilight filmu,

“Breaking Dawn” to be filmed in Louisiana and Vancouver

10. července 2010 v 13:51 | -Flaty-
StephenieMeyerova.Blog.cz

Summit Entertainment právě oznámil, že "Breaking Dawn bude natáčeno v Baton Rouge v Louisianě a Vancouveru v průběhu příštího roku, začne se letos na podzim. Další kapitola Twilight Ságy bude rozdělena do dvou samostatných filmů a první z nich bude mít premiéru v kinech 18. listopadu 2011." Bill Condon bude režisérem obou filmů, ve kterých budou hrát Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner. Já už

New York Post reporting Ashley & Kellan have signed a new contract with Summit

20. května 2010 v 7:00 | -Flaty-
StephenieMeyerova.Blog.cz

Ashley Greene a Kellan Lutz uzavřeli debatu o jejich rolích v dalším díle Twilight Ságy "Breaking Dawn". Greene a Lutz podepsali smlouvy minulou noc, podle zdrojů k tomuto tématu. Filmové studio Summit Entertainment, které vyrobilo miliardovou sérii, bylo v jednání s oběma vedlejšími postavami, protože minulý týden oba dva herci údajně chtěli zvýšení platů pro příští film, protože studio jim neumožnilo, aby znovu projednali druhý a třetí film. Summit ustoupil poté, co se dva herci natáhli pro další hotovost. "Studio si uvědomilo, jak cenní Ashley

Entertainment Weekly Weighs In On The ‘Breaking Dawn’ Salary Issue

12. května 2010 v 13:58 | -Flaty-
StephenieMeyerova.Blog.cz

Již dříve jsme vám psali, že se ještě oficiálně neoznámilo, zda bude Breaking Dawn rozdělen na dva filmy. Podle několika zpráv je důvod, proč jsme neslyšeli, zda bude skutečně Breaking Dawn na 2 části ten, že Ashley Greene a Kellan Lutz žádají více peněz. EW.com hlásí, že hvězd (které sdílejí stejného agenta a manažery), které požadují více peněz je více. A Ashley s Kellanem chtějí za druhou část Breaking Dawn až 4 miliony dolarů. Není žádným překvapením, že jednání o penězích bude klíčovým kamenem úrazu pro rozdělení čtvrté a

Breaking Dawn Realease Date!

5. května 2010 v 16:04 | PimkiEe
new informations
Konečně už víme datum premiéry filmu BD v Americe. Premiéra je naplánována ma 18. Listopad 2011! Režisérem má bejt Bill Condon, kterej už na projektu pracuje,moc děkuju milé Deadline.


BDawn: What is rumored and what is not true

16. dubna 2010 v 14:29 | TeSSiiii
Breaking Dawn, čtvrtý je poslední kniha v sáze Twilight od Stephenie Meyer bude mít možnost oslnit nás na velké obrazovce. To co je potvrzené: (dejte pro překlad celý článek, moc sem i to nepovedlo přeložit.


And again about rating "Breaking Dawn"

9. dubna 2010 v 19:25 | TeSSiiii
StephenieMeyerova.Blog.cz

Twilight Saga scenárista, Melissa Rosenberg, vydala následující zprávu o jejich oficiálních stránkách na Facebooku: Děkuji vám všem za vaše náměty a připomínky! Osobně si myslím, že množství krve, a scény násilí, sex nebo závažné bolestivé narození nemají definovat pojem "Breaking Dawn". Ale postavy, jejich vztahy, rozvíjení jejich znaků - to je důležité. A nic jiného se nezmění. Proto, bez ohledu na rating, příběhu, jde svou vlastní cestou. I nemůžeme uspokojit všechny fanoušky najednou, ale doufám, že očekávání 

Čtvrtý díl upíří ságy Twilight natočí Bill Condon

9. dubna 2010 v 14:28 | TeSSiiii
StephenieMeyerova.Blog.cz

Děkuji Gucci za to že mě upozornila na tento článek.Studio Summit Entertainment se původně rozhodovalo i mezi dalšími kandidáty, mezi kterými figurovala jména jako Gus Van Sant či Sofie Coppolová. Jednání se však již dostalo do závěrečné fáze a práce prý bude svěřena Condonovi.Čtvrtý upíří román z pera spisovatelky Stephenie Meyerové nese název Rozbřesk a bude mít ve filmové podobě dva díly.Každý z filmů této řady vznikl zatím pod taktovkou jiného režiséra. První příběh s názvem Stmívání (2008) režírovala Catherine

Director Found to work with Kirsten & Robert

8. dubna 2010 v 15:57 | -Flaty-
new informations
StephenieMeyerova.Blog.cz

Breaking Dawn se má začít natáčet v listopadu 2010 v podání Kristen Stewart, Roberta Pattinsona a Taylora Lautnera, kteří se spolu opět setkají na natáčení. Saga Twilight bude zcela odlišná s Kristen Stewart a Robertem Pattinsonem v rolích Belly Swan a Edwarda Cullena jako rodičů holčičky, jejíž jméno je Renesmee. Výrobci hledali režiséra projektu a dostali se k Billovi Condonovi, který režíroval "Dream Girls." Výrobci zároveň stále dělají casting na holčičku, která bude dcerou Belly Swan a Edwarda Cullena. Twilight fanoušci

‘Breaking Dawn’ Will Have A PG-13 Rating

7. dubna 2010 v 15:45 | -Flaty-
new informations
StephenieMeyerova.Blog.cz

Pořád je naděje pro "Breaking Dawn". Melissa Rosenberg v poslední době mluvila s Film.com o posledním filmu (posledních filmech) z "The Twilight Saga", jak pomalu, ale jistě, přecházela práce na velkou obrazovku a sdílela některé detaily, které najdeme v "BD". Ne, neřekla, zda bude film upraven do jednoho nebo dvou. A ne, stále nevíme, kdo bude konečným režisérem. A rozhodně nemáme tušení, zda bude "BD" natáčeno ve 3-D. Ale co byla Melissa schopna sdílet bylo, že "BD" bude mít velmi solidní hodnocení a to PG- 13. "To je naše

The director of "The Reader" enters the list of candidates

31. března 2010 v 14:58 | TeSSiiii
StephenieMeyerova.Blog.cz

Přidat toto jméno do seznamu autorů velkého finále, kteří jsou považovány za režiséry v "BDawn": Stephen Daldry. Ano, Stephen Daldry, muž, který řídil Oscar hity jako "Billy Elliot", "Reader" a "Clock." Daldry se připojil na seznam včetně Sofia Coppola, Bill Condon a Gus Van Sant, všichni přišli, aby převzali velení na čtvrtý díl v Twilight Sáze - Breaking Dawn.Stejně jako ostatní tři, i když nic nenasvědčuje tomu, že by opravdu Daldry by dostal BD a byl režisérem,možnosti jsou vyrovnané.Od tohoto bodu nás nic nepřekvapilo o 

Floria Sigismondi Director Of Breaking Dawn?

23. března 2010 v 19:22 | TeSSiiii
MTV News přináší následující článek s pravděpodobností, že režisérka filmu The Runaways bude řídít Breaking Dawn.Nyní režisérka "The Runaways", Floria Sigismondi pracuje se dvěma hvězdami Twilight, s Dakotou Fanning a s Kristen Stewart. Zatímco 3 velká jména jsou již na seznamu, "Sofia Coppola, Gus Van Sant a Bill Condon" Uvidíme jak to nakonec bude více v tomto videu.Uvidíme jak to bude :).


Who gets your vote for Breaking Dawn ?

16. března 2010 v 16:10 | TeSSiiii
Zdroje nám řekli EW Nicole Sperling, ze summit našla nejméně tří kandidáty kteří by mohli řežírovat Twilight Saga: Breaking Dawn, včetně Gus Van Sant , Sofia Coppola a Billa Condona. Více se dočtěte tu.Takže koho volíte do Breaking Dawn? Dejte celý článek jsou tam další zajímavosti.


'Twilight: Breaking Dawn' Released in 3D?

3. března 2010 v 18:48 | PimkiEe

Bude Breaking Dawn v 3D verzi? To je něco, čeho jsme si předtím nebyli vědomi, nicméně, to není opravdu překvapením vzhledem k tomu že polovina filmů které teď běží v kinech jsou v 3D formátu. V každém případě to vypadá, jako kdyby Summit Entertainment chystal 3D verzi pro čtvrtý a poslední (alespoň v tomto bodě) film ve své populární sérii upírů s názvem "Twilight Saga: Breaking Dawn". Robert Pattinson, ale nechce

Clearing Things Up on the "Breaking Dawn" Logo

13. února 2010 v 13:51 | TeSSiiii
Toto není oficiální název Breaking Dawn dočetla jsem se to na Twifans.Slova od autora:Asi 9 dní po premiéře New Moon, jsem se rozhodl udělat malý Photoshop.Tak jsem udělal Breaking Dawn fan-made logo, které jsem dal do mého TwitPic účtu a na můj blog. Nevím jak někdo mohl říci že je to pravé!Takže ještě jednou,je to má výroba a ode mě,né oficiální.


A Breaking Dawn Wedding Design

13. února 2010 v 9:44 | TeSSiiii
Ale i když nenajdeme fanouška upírské série a i když nemáte tušení, kdo je Edward a Bella , slibuji vám toto vám přinese určitě radost. Navíc, co je vlastně ideální na Valentýna, než
věčné lásky?Takže se rozhodně mrkněte na ty fotky,co budou v Breaking dawn ve svatbě,wow.Tedy,budou podobné s tímhle stilem ale je možné že i tyto.

MegPerotti Twilight 144 A Breaking Dawn Wedding Design.MegPerotti Twilight 082 A Breaking Dawn Wedding Design

Jsou sexuální scény na ostrově Esme pro fanoušky Twilight?

25. ledna 2010 v 19:09 | TeSSiiii

Vášnivý intenzivně, bolestně romantická a milující, jsou jen některá slova, která přijde na mysl při čtení kapitoly (5) Ostrov vydání Esme je nejnovější knihy Stephenie Meyer , Breaking Dawn. Meyer byl postaven před více než 1765 stránek, na monumentální kapitolu, kde Bella a Edward cesty na ostrov Esme na svatební cestu, a nakonec jako novomanželé dovršit svou lásku. Film, Breaking Dawn ještě není definitivní, ale zdá nevyhnutelné v tomto bodě, takže obsazení mluvit o citlivé povaze předmětu. Knihy napříč generacemi

Breaking dawn update: Will be Renesmee real or CGI?

17. ledna 2010 v 9:02 | PimkiEe


More Details About Breaking Dawn And Renesmee

15. ledna 2010 v 21:02 | TeSSiiii

Twilight série pokračuje v červnu tohoto roku s Eclipse, ale všechny oči (zlatá nebo jiná barva) jsou v Summit Entertainment, tak jak ji definují plánu pro čtvrtý a poslední kniha, Dawn. Zvěsti, že přetrvávají Summit Entertainment připravuje na rozdělena do dvou částí Dawn, stejně jako Warner Bros 'rozhodla oddělit sedmého Harryho Pottera. S více než 750 stran, kniha je hodně kontroverzní materiálu se přizpůsobit. V rozhovoru pro Los Angeles Times, Saga výrobce Wyck Godfrey potvrdila, že probíhají diskuse o další dva filmy , ale řekl

Complex scenes in Breaking Dawn

14. ledna 2010 v 17:25 | TeSSiiii

V Breaking Dawn budou extrémě zapařené scény s Robertem Pattinsonem a Kristen Stewart.Až půjde Dawn do kina, budete vzrušeni jako my? My budeme skákat až do stropu a nezáleží jestli to bude na dvě části nebo ne. Godfrey, potvrdil, že naše tři hvězdy Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner budou i v posledním pokračování filmu.I pro dva filmy (pokud bude rozdělen) existuje velmi velké množství složitých scén i pro dospělé.Připravte se, že uvidíte Edwardovo a Bellino horké sexuální vyvrcholení a kolem spousta peří z

Summit on Breaking Dawn - No decision on how many films

14. ledna 2010 v 14:20 | TeSSiiii

Gina McIntyre mluvila přímo s producentem Wyckem Godfreyem, který veřejně uvádí, že zatím nebylo rozhodnuto, zda bude Breaking Dawn román rozdělený na dva nebo jeden film. Ale to jsme již slyšeli. Novinkou ale je, že režisér New Moon (Chris Weitz) již nebude režírovat Breaking Dawn. A také potvrdil, že tři hlavní hvězdy se vrátí na plátno a natáčení by mělo začít na podzim ve Vancouvru."Myslím, že každý by byl šťastný a nadšený, kdy by se Chris Weitz vrátil, ale nemyslím si, že se to stane," řekl Godfrey pro The Times. "Ale teď

Could Breaking Dawn Begin Filming In Vancouver This Fall?

11. ledna 2010 v 18:31 | -Flaty-

Podle Los Angeles Times, The Twilight Saga výrobce Wyck Godfrey řekl v rozhovoru minulý pátek, že příprava na Breaking Dawn je stále nedokončená, ale mohlo by se začít natáčet letos na podzim ve Vancouveru. Wyck Godfrey, producent všech filmů "Twilight" sága, připouští, že tvůrčí tým stále ještě neví, jak zvládnou charakter "Breaking Dawn" filmu, ale řekl, že plán je takový, aby výroba šla kupředu. Všechny tři hvězdy podepsali smlouvu s "Breaking Dawn," řekl, což znamená, že Stewart a Pattinson budou sdílet radosti a strasti

Breaking Dawn Casting podvody

6. ledna 2010 v 20:34 | TeSSiiii

Všechny on-line reklamy které jsou v souvislosti s Breaking Dawn Castingem.Insider říká : "Myslím, že ne každý zná ty reklamy jsou zcela nepravdivé".Citoval Lex:"... Vážně, bychom rádi, aby mohli říci, že někdo bez zkušeností dostane šance, že bude obsazen jako Carmen nebo Tanya, ale to není tento případ. Breaking Dawn není v současné době tímto případem . Ty reklamy, které vidíte on-line výzvy jsou celkem podvod. "Některé firmy dokonce naschvál falšují a přidávají tyto reklamy na své stánky, nebo pokud

Breaking Dawn » Dilema Summit Enterteinment

11. prosince 2009 v 16:57 | TeSSiiii

Rozdělení poslední knihy do dvou dílu je velmi drahé. New Moon už sice vydělal přes 500 miliónů dolarů po celém světě, ale vše záleží na vedení společnosti Summit Enterteinment. Budou muset vyprázdnit své šekové knižky, pokud se rozhodnou rozdělt poslední knihu na dva díly. Budou se ale muset hodně rychle rozhodnout, aby scénáristé věděli zda mají napsat scénař jeden nebo dva. Ředitel Summitu neposkytnul žádné připomínky, ale četné zdroje oznámili, že se společnost s nejvyšší pravděpodobností rozhodne jít cestou dvou filmů.

Breaking Dawn New Informations About Movie

8. prosince 2009 v 11:50 | TeSSiiii

Dneska dostal Breaking Dawn oficiálně zelenou! Podle všeho se film bude natáčet v Portlandu, Oregon a natáčet by se nemělo dřív než v září 2010, takže by měla nastat krátká přestávka mezi Eclipse a natáčením Breaking Dawn. Podle některých drbů se pod oba filmy podepíše jako režisér Gus Van Sant , ale to ještě není oficiální. Objevili se totiž zprávy, že by se měl vrátit Chris Weitz - a ten má rozhodně můj hlas! Pokud by tedy opravdu Breaking Dawn režíroval Gus Van Sant nebo Chris Weitz, tak by se nesplnil ani jeden z

Five Directors Who Could Tackle ‘Breaking Dawn’

6. prosince 2009 v 14:32 | TeSSiiii

My jako fanoušci jsme už mohli vidět 'Twilight', 'New Moon', a brzy uvidíme i 'Eclipse', ale na rozdíl od minulosti při čekání na další film jsme aspoň něco věděli, ale o Breaking Dawn nevíme skoro nic. Říká se že bude rozdělen do dvou dílů jako u Harryho Pottera Relikvie Smrti.Ale potvrzené to není i když jsme na blogách viděla že je to potvrzené ale jsou to jen fámy.Naštěstí se objevil seznam možných režisérů, kteří by mohli polední film natočit.V celém článku jsou režiséři kteří by mohli točit Breaking Dawn je tam i Catharine Hardwicke.

Stephenie Meyer's Breaking Dawn is Dismissed

4. prosince 2009 v 17:20 | TeSSiiii

Stephenie Meyer zjistila že Breaking Dawn se využíval! Šla na soud aby nahlásila autora.Tento soud byl jen pro propagaci a zásluh a soudního systému souhlasí!Little Brown Books Vydáno toto prohlášení :"Čestné Otis D. Wright II ve Spojených státech okresní soud rozhodl ve prospěch Stephenie Meyer a Hachette Book Group a odmítl s tvrzením dotčena Jordan Scott porušení autorských práv.Ve svém rozhodnutí soudce Wright prohlásil, že obě díla mají jen málo společného, a že "postavy v obou děl jsou naprosto odlišné." Více..

Wyck Godfrey discusses “Breaking Dawn”

2. prosince 2009 v 19:02 | TeSSiiii


 
 

Reklama