My Arts

Moje stará kresba "Edward&Bella"

13. srpna 2011 v 19:36 | Terry<SM>

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/216570_109393452477925_100002218136719_99185_5094293_n.jpg

Moje dvě nové kresby ze včerejška; (!)

27. září 2010 v 14:16 | Tessie

Říkala jsem si že jsem nic dlouho nekreslila tak sem rovnou dávám mé včerejší výtvory.Dokonce jsem udělala několik videí kde jsem je kreslila.Jsou samozřejmě fotky ale i nehotové kresby a pak hotové.Byla bych ráda za komentáře lidi. :) Je to práce. :D Obě kresby mi dohromady trvali 2,5h. Prosí maby jste kresby nekopírovali ani nevydávali za své!

SM

Sad girl with a broken heart

1. září 2010 v 20:12 | Tessie

Dokončila jsem svou kresbu s dívenkou která drží růži.Trochu to vyjadřuje moje pocity. (CČ.)

SM

Two New My Drawing! "What do you Thinking?"

31. srpna 2010 v 13:36 | Tessie

Přidávám mojí novou fantasii :). A ještě k tomu moje dvě rozpracované kresby,já si to vždy nejdřív načrtnu a pak začnu dodělávat detaily jako stínovat a tak :). Kreslím podle předlohy. Líbí se vám? Je tam kresba malé holčičky s růží a pak celkově kresba kterou jsem nazvala "spánek" :) Kometáře budou? Doufám že jo a že budou pozitivní :). Your Tessie. SM. Bye.

Moje nové dvě kresby,Robsten nechybí!

30. srpna 2010 v 12:43 | Tessie

Myslím že název článku hovoří za vše.Včera jsem vám psala v mém "diary" článku že vám něco nakreslím,a to něco je Robsten a víla.Úžaasná dvojice postav :D.Děkuju moc za komentáře (když budou,potěší mě :)) Jinak dnes mě tu už nečekejte,mám plné práce zařizování jiných věcí.Jinak Kristen se mi povedla tak nějak normálně ale Rob :/.Enjoy!

SM

My New Personal Photos And My New Arts !!

23. srpna 2010 v 19:42 | Tessie

Ahojky zlatíčka! Přidávám sem mé nové fotky :D Vlastně všechny jsou z práznin a několik z dneška :) Taky jsem Vám sem dala své dvě nové kresby! Kresby a dlaší mé fotky jsou v celém článku. : P Jo a musím něco zdělit :D Jedna kresba je s Bells jako upírem a druhá ?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

My New Drawing - Bella & Edward - First Kiss

18. srpna 2010 v 16:20 | Tessie

Dnes jsem sem měla dát Jacoba s Renesmee ale to sem hodím zítra.Pro dnešek jsem vám sem nakreslila Edwarda a Bellu a jejich první polibek (text byl dopsán v PC) Jinak budu moc ráda když si to dáte na blog,stačí,když uvedete naší klikačku jako zdroj.Budou komentáře?

B&E - by SM

Nová kresba s Robertem Pattinsonem ! (V celém článku)

17. srpna 2010 v 19:03 | Tessie
stepheniemeyerova.blog.cz - Edward

Dnes jsem měla kreslící náladu a nakreslila jsem Vám Roberta Pattinsona.Výsledek máte v celém článku! Kdo chce,zkopírujte si tu kresbu na svůj blog (mě to potěší) ale prosím se zdrojem,kresba mi trvala 4hodiny a dala mi opravdu práci.Díky,jinak komentáře mě jenom potěší! ( V celém článku máte i tuto kresbu ještě rozpracovanou,zítra se můžete těšit na kresbu "Renesmee s Jacobem" v dalších dnech také zveřejním kresbu s "Bellou & Edem"

New Twilight Arts by Me (And my New Personal Photos)

20. července 2010 v 11:15 | Tessie
Přináším vám nové "Twilight" kresby,ta první je dost nekvalitní ale fotila jsem to pozdě v noci protože jsem tu kresbu dokončila ve 3:20h ráno - trvala něco přes týden,druhou jste už mohli vidět ale mě se tak líbí tak jsem vám ji sem hodila znova,třetí je s Kristen Stewart,ta kresba je už stará,mimochodem Kristen jsem darovala Hannah (HMT) další kresba je náčrt té prvné kresby a poslední kresba je s Edwardem která mi trvala 4 dny (+-) PROSÍM KOMENTUJTE MÉ KRESBY!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

My New Personal Photos And New Art

16. května 2010 v 12:11 | TeSSiiii
Ještě přidávám 2 mé fotky ze včerejška před srazem s Hannah.A taky new kresbu!! K těm fotkám vypadám tam jak kokot ale vážně,šlaj sem domů z metra foukal vítr a já nekoukala do foťáku.A ke kresbě,trvala 1h a 3min a je to Kristen Bell.Úhlem a tužkou.Prosím,koemntujte,budu moc ráda!

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

My New Arts : New / Old

9. května 2010 v 20:30 | TeSSiiii
Snad jsem to stihla ještě před Robsten článkem snažila jsem se co nejrychleji,řeknu vám co je nové a co staré.Nová kresba je ta pod strevícem (i střevíc) ta usměvající se holka,pak vedle né v pravo ta s culíkem v celém článku je máte detailně a zvětšeně aby jste si každou mohli prohlédnout.(Celý článek)

(c) SM TEAM

My New Arts Of Ariel And Nicol And American

3. května 2010 v 10:48 | TeSSiiii
Tohle jsou takové normální kresby oproti těm,co mi trvají třeba 3,4,5 hodin.Tyhle dva jsem kreslila z nudy a jen tak.Ariel,moje oblíbená pohádka a druhá je má kámoška Nicol,ok sice má teď černé vlasy ale to nevadí :D a poslední třetí kresba je američan, napište názor cosi myslíte. (Po dlouhé době jsme vzala do ruky pastelky) Nejnovější je Nicol a Ariel ty jsou z 2.5.2010.What do you think about my new arts?

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

New Article: My Art Of Taylor Swift

23. dubna 2010 v 20:04 | TeSSiiii
Poslední dobou vůbec nechytám podobu (ani s minulou,Avril Lavigne).Doufám že vás potěším protože jsem si dala docela záležet i když je fakt že kresby které kreslím v kuse třeba 64h (samozdřejmně s přestávkama) tak vypadají,líp.Prosím názory!Kresba trvala hodinu a půl.(cca) (2 Eclipse trailer zde a fotky zde) Doporučuji se podívat jak na video tak na fotky,moc povedené.Dejte celý článek.Enjoy!

(c) SM TEAM

Next Article About: My Art Of Avril

22. dubna 2010 v 17:46 | TeSSiiii
Tak,jak jsem vám včera říkala,měla jsem rozkreslenou,prakticky náčrt Avril Lavigne.Dnes jsem ho dodělala.Kreslila jsem ho o přestávkách ve škole takže není to nic moc protože nebyl čas.Dnes začnu kreslit asi Taylor S. nebo možná nějakého chlápka a nebo už Kristen,Renesmee nebo Bells ale opravdu nevím a ani nevím kdy kresbu zase přidám protože mám toho hodně do školy a pokud chcete opravdu krásnou krebu a né tyhle za 30 minut nebo hodinky,tak na to musím mít i třeba 3 dny.Dejte celý čl.


New Article About: New My Art

21. dubna 2010 v 17:49 | TeSSiiii
Jak jsem slíbila tak dělám,přidávám svou novou kresbu.Kdo to je? Nikdo,vymyšleno.Co říkáte? Já vám psala,že nebudu vždy kreslit k Twilight.Příští kresbu plánuji s Avril Lavigne a pak s Kristen Stewart a pak asi s Taylor Swift ještě uvidím,podle toho jakou budu mít předlohu a jak mi kdo jde.Tak,jak se vám líbí?

(c) SM TEAM

New Art Of Bella Swan Of Eclipse Poster

29. března 2010 v 16:06 | TeSSiiii
Původně jsem si řekla že se na to vykašlu.Nemám vůbec náladu na kreslení asi měsíc.Jsem navíc nemocná a mám horečky takže tak.. No snažila jsme se o kresbu Belli z Eclipse posteru,nepovedlo se mi to.Teda,nepovedlo se mi to oproti jiným kresbám.Achjo jsem z toho nějaká nesvá,no nic.

free image host.free image host free image host

Takže nějakej důkaz pro Wendy - Kresba pro Fellinea

8. března 2010 v 19:01 | TeSSiiii
Snad se ti bude líbit,je to jen tužkou a malinko úhlem.Má to být Bella z knižní podoby,Teda já si jí takhle představuji.Máš to zadara příští objednávky budou za 50kč.Objednat si můžete zde.Jinak mi Fellinea napiš na email tvou adresu abych to mohla odeslat,plus na druhé starně čtvrty máš Roba a Kristen ale jen náčrt.Dva obrazy bych už nenamalovala.Napiš mi jak se ti to líbí nebo ne kdyžtak udělám new.


Moje očekávaná kresba - Bella Cullen

3. března 2010 v 21:51 | TeSSiiii
Tak říkala jsem si až v 23h ale já jsem si kvůli Vám mákla ale příště to už neudělám protože chtít po mě nněco honem je hrozně deprimující.Takže tady jsou náhledy mé kresby s Bellou.Jinak Flaty přidala zase krásný článek o "Robsten" si ho prosím přečtěte,článek pod tímto to je.


Jdeme podráždit Pimkii - Art # 001

3. března 2010 v 20:13 | TeSSiiii
Nadpisu si nevšímejte,vytvořila jsem si vlastní rubriku a prosím kopírovat se zdrojem,má tvorba!Jo a jinak to má být Renesmee Cullen až dospěje,a přestane dál růst,tuto kresbu jsem sem už dávala.Ale musela jsem ji dát do této rubriky,jinak akorát kreslím další kresby.

 
 

Reklama